Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отново влюбен в бензиновия двигател


combata

Recommended Posts

  • Отговори 91
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ammcfc

    21

  • combata

    13

  • RETURN

    10

  • NightSpirit

    8

Най-много писали в темата

Колеги днес карах Октавия 2 с новия двигател 1,8TSI 160к.с. и които ме побърка от щастие. :mrgreen:

Ми честито....да беше ударил едно 19 годишно ,за да разбереш разликата ;)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес карах Октавия 2 с новия двигател 1,8TSI 160к.с. които ме побърка от щастие. :mrgreen:
А като един фен на дизела не ми беше лесно да си го призная :oops:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес карах Октавия 2 с новия двигател 1,8TSI 160к.с. които ме побърка от щастие. :mrgreen:
А като един фен на дизела не ми беше лесно да си го призная :oops:

160 коня не са много за тва купе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей така бре колега да предаваш дизелчето да те не обявят за печкоотстъпник :mrgreen:

 

Между другото дай малко повече инфо ако ти е направило впечатление какво ти пише компа в различните режими на работа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами малко ме затрудняваш,единственото което ми направи впе4атление от компа беше моментния разход, който показваше моментен разход от 1.4l/h при вкл.климатик а за средния разход не мисля 4е от4итането беше реално показваше 18л :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами малко ме затрудняваш,единственото което ми направи впе4атление от компа беше моментния разход, който показваше моментен разход от 1.4l/h при вкл.климатик а за средния разход не мисля 4е от4итането беше реално показваше 18л :|

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: smile157 smile157 smile157 smile157 smile157

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами малко ме затрудняваш,единственото което ми направи впе4атление от компа беше моментния разход, който показваше моментен разход от 1.4l/h при вкл.климатик а за средния разход не мисля 4е от4итането беше реално показваше 18л :|

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: smile157 smile157 smile157 smile157 smile157

Защо да не е реално? При рязко ускоряване и каране по стръмен баир вдига и повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емотиконите ми не изразяват недоворие....

Щом му показва моментен разход в литри за час, значи е погледнал моментния разход докато е бил спрял. Съвсем реални са стойности за бензин :)

При мен на място, с включен климатик, разходът е 0.6l/h. За средният разход 18л/100км също не се учудвам. Ако й се е порадвал :) и понапънал :) точно толкова ще даде тази бензинова турбина :mrgreen:

Все пак, удовлствието при бензина е скъпичко :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емотиконите ми не изразяват недоворие....

 

При мен на място, с включен климатик, разходът е 0.6l/h. За средният разход 18л/100км също не се учудвам. Ако й се е порадвал :) и понапънал :) точно толкова ще даде тази бензинова турбина :mrgreen:

Все пак, удовлствието при бензина е скъпичко :mrgreen:

Аз съм виждал моментен разход при моята РS-ка и 80 на сто :))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емотиконите ми не изразяват недоворие....

 

При мен на място, с включен климатик, разходът е 0.6l/h. За средният разход 18л/100км също не се учудвам. Ако й се е порадвал :) и понапънал :) точно толкова ще даде тази бензинова турбина :mrgreen:

Все пак, удовлствието при бензина е скъпичко :mrgreen:

Аз съм виждал моментен разход при моята РS-ка и 80 на сто :))))))

Колегата, в случая, споделя СРЕДЕН разход и моментен на място :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бях спрял на светофар когато видях моментния разход.Но аз исках да кажа 4е е страхотно удоволствие да се кара Октавия с този двигател а не да засягам разхода на гориво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, в София има едно популярно място за замерване на мощността :) От светофара на Била ( бул. България) до моста (детелината на околовръстното, Бояна).

Случайно, някога да си имал неблагоразумието :mrgreen: да замериш там твоята RS-ка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само на тази тсечка....добре 4е не ми я тафиха.Трябваше да си купувам BMW 120d-163 konq.

Е, кажи де....:) колко вдигна до моста? :) Аз с моята най-много съм правил 168 км/ч - по GPS, но никога на абсолютно чист път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес карах Октавия 2 с новия двигател 1,8TSI 160к.с. и които ме побърка от щастие. :mrgreen:

 

Вчера карах 2.0TDI-PD с типтроник. Върви супер, не съм доволен от типтроника при потегляне. Мойта определено набира по-добре до 40.

 

Относно 1.9TFSI - предполагам че е доста приятно да го изрежеш, но имайки предвид много малката разлика в конете с дизела и огромната разлика в разхода ми се струва неоправдано да се взима бензина...

 

Лично мнение де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, в София има едно популярно място за замерване на мощността :) От светофара на Била ( бул. България) до моста (детелината на околовръстното, Бояна).

Случайно, някога да си имал неблагоразумието :mrgreen: да замериш там твоята RS-ка?

 

Това там не е неблагоразумие - това е лудост! Там постоянно някой се размазва. Няма видимост, асфалта е износен, спират рейсове и пресичат пешеходци. Просто безумие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигал съм до 200 на магистралата.ИЗдразни ме една кукла до мен.....каза-дай ...още може ...

Въпроса ми беше дали си я засичал на тази отсечка.... а не колко вдигаш на магистралата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.