Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

зануляване на компютъра


gp

Recommended Posts

здравейте, може ли някой да ми каже как да си изчистя съобщението на компютъра "Service now" преди всяко палене. знам че това е възможно при пасатите, но не юнам как става тук при шкодите.

колата е Octavia II, 2.0 TDI, 140 HP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, може ли някой да ми каже как да си изчистя съобщението на компютъра "Service now" преди всяко палене. знам че това е възможно при пасатите, но не юнам как става тук при шкодите.

колата е Octavia II, 2.0 TDI, 140 HP

 

Ако имаш книжка с инструкции, можеш да провериш точно как става. Аз на скоро променях моето съобщение, но не помня вече как. Ако колата ти не е нова, те съветвям да направиш профилактиката за която те предупреждава компютъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, може ли някой да ми каже как да си изчистя съобщението на компютъра "Service now" преди всяко палене. знам че това е възможно при пасатите, но не юнам как става тук при шкодите.

колата е Octavia II, 2.0 TDI, 140 HP

 

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... sc&start=0

 

Щом обаче колата "плаче" - БЕГОМ ДА ПРОВЕРИШ КАКВО И Е. Не те съветвам сам да "и затваряш устата".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако колата е нова, въобще не пипай, ами директно бягай в ЕТ. Операцията по зануляването на надписа отнема две минути, искат ти само сервизна книжка и ключа на колата и ще направят така, че надписът да се появи отново след като изминеш остатъка до 15000 км. или колата навърши 1 година, за да идеш за смяна на масло и филтър. Операцията е рутинна и безплатна, но трябва да идеш в ЕТ.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.