Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ВНИМАНИЕ -КРАДЦИ!!!!


RETURN

Recommended Posts

в кооперацията ми си има вътре6ен гараш с метална врата а като сам на вилата пускам каракачанката да патрулира =)

на един познат му дигнаха Q 7-цата от охраняем гараж с охранителна фирма с напет пенсионер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Redline__

    9

  • ikonoma

    8

  • RETURN

    7

  • millen_

    6

Най-много писали в темата

не го превъзнясайте това каско толкова

познавам човек, на който голфът беше откраднат преди 3 год.

досега не само, че не е получил и 1 лв. за него, но и води дела, защото ония наглеци го карат да си плаща вноските, макар че колата я няма smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм...странен казус...из форумите има доста описани случаи на измамени от каското...но си мисля че когато си избереш правилната фирма с която да го сключиш, няма да има проблеми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм...странен казус...из форумите има доста описани случаи на измамени от каското...но си мисля че когато си избереш правилната фирма с която да го сключиш, няма да има проблеми...

 

Кои са свестните фирми тогава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам приател с БМВ 325 1987 ! Той си беше сложил сам един куплунг в който ако не вкараш жака колата не мръдва. Доста пъти си е намирал колата отворена докато не остаря модела. Можеш да откраднеш колата само с теглене или с репатрак !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.