Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ВНИМАНИЕ -КРАДЦИ!!!!


RETURN

Recommended Posts

Темата я имаше ,но аз поствам нова.Искам да ви наведа вниманието да не се заблуждавате че имате каско.Крадците не спят!!!!

Аз имам Шкода Фабиа ВРС черен металик секстри над стандартния модел.Бях написал преди около 1-2 месеца,че искат да я крадат,ма неуспешно.Вчера си лягам по-раничко и към 4 часа нещо не ме свърта.Въртя се насам-натам.И изведнъж...чувам мойта алрама..Набирам се като котка на горещ ламаринен покрив на теракотата и гледам ....о чудо.Един пазвантин вдигнал капака а моята хубавица с цел да отстрани алармата.Последва нечовешки силна и арогантна реплика от моя страна и тоя пезевенк най-старателно си затвори капака и си тръгна.След него се изниза един от храстите.Трябва да ви кажа,че по-гнусна гледка през живота си не бях виждал.Въпреки всичко апела ми е-внимавайте къде си оставяте колите.В България все още много се краде,независимо,че е застрахована.Резултата е счупена дръжка и брава на шофьорската врата.

БТВ:Трябва да почерпя...тва си е късмет нали? :)))))))))))

И още нещо:Няма по-наказани хора от крадците на тоя свят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Redline__

    9

  • ikonoma

    8

  • RETURN

    7

  • millen_

    6

Най-много писали в темата

Къде се развива действието? Вземи си една въздушна пушка и следващият път им вкарай по-една сачма.

Действието се развива в кв.Стефан Караджа.Решението не е въздушна пушка,а охраняем паркинг.Тва решение го прилагам от първия опит насам,но вчера ме домързя да ходя 500 метра от паткинга,че се прибрах късно и резултата не закъсня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти вярно трябва да черпиш! Не си прави ташак с тея глупости и си меткай колата дето си плащаш! Поне ще ти е спокойно и съня ще те лови! Дано не ти се случват такива преживявания пак...отново!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това автокрадците са си е..... м......Имам чувството,че по цял ден те следят и чакат само да си оставиш колата на удобно място и айде чао. после.НЕЗНАМ КАК ГО ПРАВЯТ КАКТО КАЗА И КОЛЕГАТА ПРЕБРАХ СЕ КЪСНО И СЛЕД 2 ЧАСА АЛАРМА.АКО И ПОЛИЦИЯТА БЕШЕ ТОЛКОВА БЪРЗА В БЪЛГАРИЯ НЯМЯШЕ ДА ИМА ПРЕСТЪПНОСТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RETURN я съсед

 

да ти кажа тия са били общо взето лаици.

Ако са решили да ти я откраднат ще го направят - бъди сигурен. Няма да ги спре застраховка или паркинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То по принцип на платеният паркинг стават доста повече кражби така че това не е решение според мен.

Мда, прав си! Там се крадат много коли. Решението е като при мен - под навеса в двора, заключено с желязната порта. И прозорецът на стаята ми е на 2 метра над колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама не всеки има тажи възможност като теб.Пък съм сигорен, че и ти не всеки ден я вкарваш има дни дето те марзи или като се прибереш по-късно вечер.Така ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама не всеки има тажи възможност като теб.Пък съм сигорен, че и ти не всеки ден я вкарваш има дни дето те марзи или като се прибереш по-късно вечер.Така ли е?

Аммеее. За колата няма мързел. :D За 6 години само два пъти е спала на улицата, а се кара всеки ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,хубаво е май с такива хубави,нови и скъпи коли все пак да се бръкнете по 100-ина лева на месец,даже и по-малко и да седи в гараж.Не че това е гаранция,разбира се.То ако е речено и през деня ще ти я откраднат,но пак е нещо!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата наистина е от рисковите за крадене, наред с най-новите и луксозни марки.

Крадците ако са били само двама и без кола вероятно са от "низшата" класа крадци. Кварталните разбойници най-вероятно. Щото другите с по две-три коли правят отцепка на околните улици.

Въздушната пушка си е добро решение за мен. Като простреляш двама-трима ще разберат, че не бива да се бара. Даже ако искаш да направим някое нощно дежурство да ги хванем. Аз ще дойда и ще вися в засада.

Мойта новата кола я вкавам в нещо като гаражче между бордюра и една друга кола, дето не е в движение. После я запушвам отпред със старата Шкода. Имам и секретно ключе на запалването, и имобилайзер. Шкодата също има микровълнов датчик и който мине покрай нея, свири. Монтирал съм си 500-ватов прожектор на балкона и имам прекрасна видимост и въздушен пистолет със сачми. А също си лягам и много късно , заспивам трудно и спя много леко. Дано да имам късмета да гръмна някой айдук.

Не че не могат да я откраднат, но се надявам мерките, които вземам да ги забавят малко и да ги пообъркат, да да имам време да реагирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво. Носиш гените на некой войвода :mrgreen:

Много ясно, няма заради некви нещастници крадливи, да плащаш застраховки, паркинги, гаражи и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са я нарочили колата няма спасение. Докато е на някакво сигурно място да кажем в двора на колегата може и да не я прибарат ама то все се налага да се отиде до някъде и като я оставиш дори и за малко и хоп няма я.

Обраха една съседка със СОТ и някаква супер яка ключалка. Според разбирачи за ключалката е трябвало поне 30 мин. а СОТ-а не знам как са го блокирали ама.... Явно са я следили така, че да могат да си работят спокойно.

Айде да не се случва на никои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и друг път съм писал колеги!

 

Не е важно че имаш каско-ако недай боже нещо стане с колата ти-има после процедури и 3-6 месеца чакане-а дотогава какво правим-кракомобил(най-вероятно)!

 

Затова дайте си 5лв за вечерта за паркинг и будете спокойни,че колата ще си я намерите сутринта-а каското е като пасителен пояс-в краен случай! :? (дано не се налага)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви наведа вниманието да не се заблуждавате че имате каско.Крадците не спят!!!!

 

Много кофти случка ... къде имаш каско - Алианц ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PV, интересен метод имаш, но не забравяй че съществува и отмъщение... Ще ги цъфнеш 1-2 пъти с пушката, ама не можеш да си позволиш да киснеш 24 часа на денонощие до прозореца. Ако те нарочат или ги издразниш, я гуми ще ти пукат, я с пирон ще минат боята или просто паве по стъклата... и тогава се започва една игра на нерви и няма спирка... Единствено платеният паркинг или запушването между други коли може да помогне ама няма нищо сигурно. Да не се случва !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен по добър методот собствения гараж няма,даваш парите на веднъж и не го мислиш повече,а ти паркинги всеки ден или месец пари и само нерви :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така съм направил ,в гаража и СОТ даже си има там ,след като една кола на баща ми я откраднаха от метален гараж след като го разрязаха и старата ми кола ауди100 която я крадоха 3 пъти и на последния я намериха в малинова долина изгоряла с пренабити номера и после яко разправии със застрахователи и ченгета ,като не ме мързи някой път ще пиша моя опит по случая

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за Фабия РС спасение по4ти няма.Единици са броиките които не са откраднати,една от последните дали жертва е РС-ката на Камбуров(ако някои се интересува от рали Фабия може би се досеща за кои става на въпрос).Между другото има много слухове че ги отмъкват заради РС оборудването,тъй като блоковете на двигателя 1,9 тди и 1,9сди са едно към едно главата на рс мотора пасва идеално на 1,9сди тя естествено се копува с цялата електроника и се полу4ава истинска рс-ка с номера на двигателя СДИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.