Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подлакътник за Fabia


mr.vain

Recommended Posts

Здравейте!

 

Интересува ме дали е възможно да се монтира подлакътник във Fabia (2005) и откъде мога да намеря? Честно казано вече 2 години я карам, и още не мога да свикна с липсата на такъв...

 

Данке предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се монтира допълнително подлакътник, аз съм го правил! Отиваш и купуваш подлакътник за Октавия 1, монтираш го и си готов ;) Цената е около 360 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се монтира допълнително подлакътник, аз съм го правил! Отиваш и купуваш подлакътник за Октавия 1, монтираш го и си готов ;) Цената е около 360 лева.

 

От ЕТ ли? Дали има магазин с части за шкода в източната част на София?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, от Еуратек. Преди да го платиш провери за всеки случай дали ще пасне, може и да има разлика в подлакътниците на Октавия 1 преди фейслифта и тази след него. Инсталира се на мястото за чаша, между двете предни седалки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се монтира допълнително подлакътник, аз съм го правил! Отиваш и купуваш подлакътник за Октавия 1, монтираш го и си готов ;) Цената е около 360 лева.

 

От ЕТ ли? Дали има магазин с части за шкода в източната част на София?

 

 

има сещам се за 2 магазина. В единя от сега ти казвам че няма подлакътник, намира се в дружба -2

 

другия се намира в дружба -1 като влизаш в квартала успоредно на бул. Брюксел като минеш първото кръстовищя, в дясно ти се пада ОМВ и на 2рото кръстовище което е Т-образно продължаваш напред(то там е магазина улица няма.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за ЕТ все пак ;)

 

Аз миналата година си всех стоманени джанти за зимата и реших (наивник съм си) да турна фабрични тасове. Дрънкам до Надежда и викам:

 

- имате ли тасове, 14-ки, Фабия?

- имаме!

- колко бимберици?

- 30 лв.

- супер! ментетата в Метро са 15 комплекта, ще прежаля 30 за original.

- не, господине, 30 лв. е парчето... т.е ще ви струва общо 120.

 

Та така :) 360 си е в рамките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде? Дай някой screenshot.

Аз също не държа да е марков, стига да пасва, да не е някоя цигания и да е удобен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разходете се до магазините автомания или друг подобен, има ги много такива магазини вече. Освен оборотомери големи като стенни часовници, хромирани детайли за колата и други подобни цигании се продават и смислени неща като подлакътници. Аз съм виждал за 35 лв като се отваряше имаше място за малка бутилка или 2-3 кроасана. Аз го мислих за 120ката и различните модели бяха с различно захващане което трябва да се види на място и да се пробва.

 

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мързи ме да ходя да снимам затова :

Изкуствена кожа отгоре / при дълго подпиране се изпотява лакъчето / , отваря се / за разни дрънкулки / , отпред се измъква чекмендженце за една чаша а отзад чекмедженце за две.

Монтажа е лесен , с две планки за централната козола . Това е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи и аз търсих подлакатник за Октавия 1 ама няма....360 лв

ми се виждат множко за 1 подлакатник а ментаците по илиенци...

вярно е че са около 15-20 модела и не са скъпи но мисля че

ще пречат на бутончето за резервоата поне на Октавията..

а по хубаво от оригиналното си няма...наи добре е да се види по моргите

ако има някой голф 3,4 пасат или бора разколачена..подлакатниците са им същите като на Октавия 1..поне това видях..но и аз не съм намерил

още

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте и аз се интересувам за подлактник на шкода фабия 2005... но тези цени които прочетох наистана са солени така да се каже :roll: :( ако може някои които си е направил подлакатник да даде снимки няма да е лошо..приятна вечер на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подлакътници може да си изберете от този каталог www.agauto.sk .

В София магазина ни е на бул. В. Левски №144 ( Сточна гара )

Цените са от 240,00лв до 370,00лв , в зависимост от модела .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

за новата фабия като си я купувах ми казаха от ЕТ 300 лв за подлакътник и им казах да си лягат, но ми е гадно без подлакътник ще се огледам за някои от магазините =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си взех от този http://www.topspeed.bg/view_product.php?pid=1801 с приставка за фабия и е много удобен.Има сив и черен излезе с доставката 132 лева.Лесно се монтира за 10 мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това http://www.agcar.cz/sk/detail/loketni-o ... -1110.html - е кожен - на цена 360,00лв ,

а този http://www.agcar.cz/sk/detail/loketni-o ... -1109.html -е текстил -на цена260,00лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си взех от този http://www.topspeed.bg/view_product.php?pid=1801 с приставка за фабия и е много удобен.Има сив и черен излезе с доставката 132 лева.Лесно се монтира за 10 мин.

И аз се обзаведох:

 

Преди

След

Май е по-добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.