Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво липсва по новата октаавия при доставка?


panajotveliki

Recommended Posts

Взех на лизинг новата октавия с оборудване елеганс.

Ето какво пише, че трябва да има:

 

Стандартно оборудване на АМБИЕНТЕ

...... бордкомпютър,

регулиране яркостта на таблото, разделена задна седалка (1/3:2/3),

електроуправляеми и отопляеми странични огледала, тонирани стъкла с UV филтър и други.....

 

Стандартно оборудване на ЕЛЕГАНС

..... допълнителни 4 високоговорителя, кутия за вещи под седалката на пътника до шофьора ....... затъмнена лента с UV филтър на предното стъкло, лети алуминиеви джанти......

 

 

Който има елеганс да каже има ли ги тези неща в червеното или не.

Аз поне не виждам нито тонирани стъкла, нито лента от горе на предното стъкло, в тавана няма държач за очила, а за кутията не съм сигурен ще погледна по-късно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и честито за колата първо.

Аз имам Амбиенте и не мога да ти помогна по въпроса.

Най-добре иди и питай в Еуратек. Ако колата ти наистина ги няма тези неща, направо ще ги застреляш :mrgreen:

Хубаво е било, когато си взимал колата да изтъкнеш тези липси преди подписването на приемо-предавателния протокол.

Ако не ти се ходи до Надежда, иди в другия им шоурум на Тотлебен.

Там са любезни и ще ти окажат съдействие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност ще отида, но малко по късно или утре.

Иначе аз като я взимах гледах уж ама то еуфория и не може да видиш всичко.

За амбиенте пише, че има тонирани стъкла с UV филтър така ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех на лизинг новата октавия с оборудване елеганс.

Ето какво пише, че трябва да има:

 

Стандартно оборудване на АМБИЕНТЕ

...... бордкомпютър,

регулиране яркостта на таблото, разделена задна седалка (1/3:2/3),

електроуправляеми и отопляеми странични огледала, тонирани стъкла с UV филтър и други.....

 

Стандартно оборудване на ЕЛЕГАНС

..... допълнителни 4 високоговорителя, кутия за вещи под седалката на пътника до шофьора ....... затъмнена лента с UV филтър на предното стъкло, лети алуминиеви джанти......

 

 

Който има елеганс да каже има ли ги тези неща в червеното или не.

Аз поне не виждам нито тонирани стъкла, нито лента от горе на предното стъкло, в тавана няма държач за очила, а за кутията не съм сигурен ще погледна по-късно.

 

Колега,

 

Първо честито - много безаварийни километри.

 

За тонираното стъкло - ако стъклото е леко зеленикаво значи е тонирано.

Лентата трябва да я виждаш и без помощ :mrgreen:

За останалите няма нужда от коментар.

 

Ако ти липсват отиваш при дилъра и се разправяш. Мисля че бързо, бързо ще измислят начин да те компенсират. Те знаят когато са виновни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Октавия Елеганс всичко в червено го има, също и поставката за очилата, не съм сигурен, но май по кодовете в сервизната книжка може да определиш оборудването на колата. Ако не съм сигурен беше някъде на първата страница има и описание кой код какво означава?!?! Дано не бъркам, довечера като се прибера пак ще вида и ще пиша точно къде е.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко има от изброеното

тонирането е ако не се лъжа 5 % на стъклата

и кутията за вещи е така наречиния тайник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко има от изброеното

тонирането е ако не се лъжа 5 % на стъклата

и кутията за вещи е така наречиния тайник

 

гумите какви са. по витрините са континентал, а ги здават с матадорки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гумите незнам, но когато аз я поръчвах а това беше преди нова година бяха с матадорки, май по промоциите са такива, незнам.

Относно екстрите, в сервизната книжка на първа страница в полето данни за Вашия автомобил е посочено и нивото на оборудване на дадената кола при мен пише ЕLE т.е. елеганс. Така че ако на колегата му пише в сервизната книжка елеганс, не може от Шкода да са му объркали оборудването щото си е направо егати гафа :?: :!: :?: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гумите незнам, но когато аз я поръчвах а това беше преди нова година бяха с матадорки, май по промоциите са такива, незнам.

 

С какви гуми ще дойде не знае никой. Според служителите на ЕТ (и то не един от тях) това е нещото което НЕ можеш да си поръчаш. Можеш да смениш джантите, но не и гумите. Иначе мойта не е промоция а поръчка, но уви - Матадор :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гумите незнам, но когато аз я поръчвах а това беше преди нова година бяха с матадорки, май по промоциите са такива, незнам.

 

С какви гуми ще дойде не знае никой. Според служителите на ЕТ (и то не един от тях) това е нещото което НЕ можеш да си поръчаш. Можеш да смениш джантите, но не и гумите. Иначе мойта не е промоция а поръчка, но уви - Матадор :(

 

думата ми беше, че на витрината е с континентал сваляш е от витрината и в един момент е получаваш с матадор. нали разбираш каква е разликата в паричките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гумите незнам, но когато аз я поръчвах а това беше преди нова година бяха с матадорки, май по промоциите са такива, незнам.

 

С какви гуми ще дойде не знае никой. Според служителите на ЕТ (и то не един от тях) това е нещото което НЕ можеш да си поръчаш. Можеш да смениш джантите, но не и гумите. Иначе мойта не е промоция а поръчка, но уви - Матадор :(

 

думата ми беше, че на витрината е с континентал сваляш е от витрината и в един момент е получаваш с матадор. нали разбираш каква е разликата в паричките.

 

Ооопс... Това е доста грубо. Не знах че правят и такава магария....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не съм бил прав :(. Като се вгледах мноооого внимателно като че ли има леко зеленикав оттенък като се погледне през стъклата.

Аз като чуя тонирано стъкло и си представям черно и отвън да не се вижда какво има в колата. Попитах тук един колега и той като гледа и той каза, че вижда леко зелн оттемък. Явно са тонирани ама леко. Лентата на предното стъкло също я има ама и тя не е много тъмна.

За отделението под седалката аз съм в грешка. Мислех, че е под шофьоркста а то е от другата страна.

И все пак този държач за слънчеви очила в таквана май не е както трябва. Имам там една пластмаса ама нито се отваря нито се помръдва. Не съм я напъвал много да не я счупя може и да си работи не знам.

Скоро може да намина към Еуратек и ще ги питам.

Мерси за отговорите на всички и за поздравите също.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черни стъкла не се предлагат, но ако добре си спомням за Октавия 2 можеше да се поръча задните стъкла да бъдат по-затъмнени, не чак черни, но тъмно зелени.

За Скаут-а, си е стандартно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гумите какви са. по витрините са континентал, а ги здават с матадорки?

 

един дилър разправяше, че 15-ките им идвали с Матадор, а по-големите с по-маркови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко има от изброеното

тонирането е ако не се лъжа 5 % на стъклата

и кутията за вещи е така наречиния тайник

 

гумите какви са. по витрините са континентал, а ги здават с матадорки?

колега никъде не пише че ще ти ги дадат с континентал а само обута в летни гуми нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.