Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

задната чистачка не пръска


fiba 1.9tdi

Recommended Posts

разрови старите теми , много хора са писали. Даже по спомен е в ''сам се справих''. Често срещан проблем е някаква снадка около компа на колата ти в двигателния отсег. там се откача и трябва да го закачиш пак. елементарно било ама на кофти място ако са ти тлъсти ръцете :)

 

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компютърът,който е вдясно,над сервото/гледайки срещу двигателя/,е на 3 щипки,сваляш го и под него се открива пластмасова връзка,съединяваща идващия от казанчето и отиващия към задната пръскачка тръбопроводи.Обикновено тя се разкачва и течността се излива върху тенекията.На мен ми се е случвало.Става лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което е казал Ашко е вярно, но май за малките двигатели.

Като ти гледам двигателя в описанието мяй нама да се разминеш само с компа да откачаш.

Иначе ето темата - мисля, че е описано доста подробно, а и отдолу има коментари на различни ситуаций:

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3174

 

Ако има нещо питай;)

 

Поздрави

 

ПП: Под сваляне на компа се има впредвид да го откачиш просто от кората ( тези 3 щипки, за които Ашко пише).

Въздържай се от откачане на кабелите - ако не можеш да бръкнеш надолу при така "откачен" комп - махаш въздушния филтър значи:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А то не се знае - може дапита за друга кола.

Просто е хубаво да знае, че при различни модификации е различен достъпа.

Аз така се мъчих да достигна само с пръсти - ма то трябваше да са поне 30см и да имам още 4-5 фаланги и да мога да ги свивам като робот и да ги въртя:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.