Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дизелче на...900,000 км.


zloQQ

Recommended Posts

http://www.vwvortex.com/artman/publish/ ... 2047.shtml

 

И на български >>> http://news.automedia.bg/read/2533.html

 

Явно старичките автомобили са по-издръжливи! Имам една такава в гаража - абсолютно същата, дори е същия цвят, но е '88 и за съжаление не е дизел, а 1.8 бензин, автоматик с 3 скорости! На около 400К е, без да е пипан мотора, но преди месец смених ауспуха. Е такива коли ако имаше едно време в Бг - щеше да е чудо! Идиото-устойчива и както изглежа - почти вечна! И това е така, защото е правена е Германия! Евала! А за сегашните VW - made in Mexico - не ми се говори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа, тея се подиграват с човеко - на ти Туарег, ма за 6 месеца само. А после като седне у Джета-та, направо ще му се реве, като си спомни за V10-ката. Иначе евалла на Джета-та за дългодишната бзпроблемна работа.

 

Ай да се пазите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един приятел Голф-а 2-ка дизел отдавна превъртя километража, което означава над милион километра... и още си върви. Е да пуши повече и от нафтова печка , ама е ракета. На пътя не го е оставял никога до сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа, тея се подиграват с човеко - на ти Туарег, ма за 6 месеца само. А после като седне у Джета-та, направо ще му се реве, като си спомни за V10-ката. Иначе евалла на Джета-та за дългодишната бзпроблемна работа.

 

Ай да се пазите.

 

Правилно pow.. тези наистина се подиграват с човека. Трябваше да му направят подарък с този Туарег, а не да му го дават за 6 месеца.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха и на мен ми стана смешно за тия 6 месеца:) хубава работа ма циганска ахахахах

 

Собственика ако беше споменал с какво масло е карал нямаше да е зле, ако е само вид от него щях да си купувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.