Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова "баничарка"


SaiLor

Recommended Posts

Днес бях на изложението във Варна та видях Skoda Praktik същия като Роомстер но без задни стъкла "ван 1+1 места" с три вида двигатели: 1.2 HTP 12V 70к.с 15 656 лв.

1.4 MPI 16V 86к.с 17 741лв

1.4 TDI PD 70к.с 18 683лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В четвъртък смятам да се отбия, та ще го вида това практичното румстърче.

Мисля, че за товарна кола е нужен по-мощен двигател.

Друг е въпроса, че от Шкода смятат, че то ще бъде купувано за разнос из града. Тогава двигателите са удачно потбрани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях го Практика в ЕТ в Надежда миналия месец, а днес ме подмина такъв на Солунска и Графа, беше на FedEx. Добре изглежда машинката, хареса ми, ма му требе едно 1,9 TDI деветдесетак, дано от Шкода му го дадат скоро.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има звездичка под колонката на Практика

* Посочените цени за РУМСТЕР ПРАКТИК са без ДДС,

защото модела е с право на данъчен кредит!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях колко е "практичен" този Практик. На изложението във Варна има един червен екземплюр. Много е красив, в това няма и дума, но според мен товарното му пространство е прекалено малко. Друг е въпроса, че от тази кола не се очаква да върши работата на един Боксер или Спринтер... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.