Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автомобилист се призна за виновен за шофиране с 277 км/ч.


smirn0ff

Recommended Posts

Автомобилист във Великобритания се призна за виновен в каране с 277 км/ч., с което се превърна в най-бързия шофьор, спиран от полицията в страната.

 

33-годишният Тимъти Брейди карал "Porsche 911 Turbo" за 144 хил. евро и бил засечен от радарите в участък от пътя блидо до Ейбингдън през януари, разказва БГНЕС.

 

След като бил арестуван, му се наложило да напусне работата си като продавач на автомобили, отбелязва Франс прес.

 

Пред съда в Оксфорд той се признал за виновен по първото обвинение, за опасно шофиране, заради което може да лежи в затвора.

 

По второто обвинение (незаконно използване на кола, която не му принадлежи) обвиняемият пледираше, че е невинен - и съдът прие аргументите му.

 

Предишният рекорд за санкциониран за превишена скорост шофьор е 251 км/ч. Мотоциклетист път бе записан от видеокамера на пътя да кара с 281 км./ч. И двамата бяха осъдени на затвор и отнемане на шофьорските книжки, припомня БГНЕС.

 

Миналата седмица шведски бизнесмен беше глобен с 20 500 евро заради превишена скорост във Финландия.

 

През март камери, следящи за нарушенията по пътищата на остров Ааланд, го заснели да кара с 67 км/ч. при разрешената скорост 30 км/ч., обяснява БТА.

 

Съгласно законите за движението по пътищата в северната държава глобите нямат таван и са пропорционални на дохода на нарушителя.

 

Шведският бизнесмен декларирал, че през миналата година е получил 290 хил. евро.

 

Съдът освен това сметнал, че вината му е още по-голяма, защото карал с превишена скорост в район, където имало много училища

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

също като в България :)

 

Именно :mrgreen: .

Това е като онова - Кога България ще достигне стандарта за изграждане на пътна инфраструктура която да се покрива изискванията на ЕС.

Отговор: Когато ЕС промени стандарта да е като Българския :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да съм продавач на автомобили.

 

Мдааа! Готино е...да потвърдя само :mrgreen: Ма чак 277 не съм вдигал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да съм продавач на автомобили.

 

Мдааа! Готино е...да потвърдя само :mrgreen: Ма чак 277 не съм вдигал...

 

То и неможеш да ги вдигнеш. Нашите си вървят толкова колкото ги настъпваме, а и също няма къде да вдигнеш 277 в България ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да съм продавач на автомобили.

 

Мдааа! Готино е...да потвърдя само :mrgreen: Ма чак 277 не съм вдигал...

 

То и неможеш да ги вдигнеш. Нашите си вървят толкова колкото ги настъпваме, а и също няма къде да вдигнеш 277 в България ;)

 

Ееее - да не издребняваме са :lol: Вървят толко, колкто ги настъпиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да съм продавач на автомобили.

 

Мдааа! Готино е...да потвърдя само :mrgreen: Ма чак 277 не съм вдигал...

 

То и неможеш да ги вдигнеш. Нашите си вървят толкова колкото ги настъпваме, а и също няма къде да вдигнеш 277 в България ;)

 

Има,има!Аз малко по-малко съм развивал.....17км по малко(не с фабията де,с нея около 237-без мода......

 

И аз искам да продавам коли в чужбина :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми харесаха наказанията които смятам че ще имат ефект в родината ни. Глобата пропорционална на доходите гениално. За опасно шофиране с голяма скорост айде в затвора. Е тогава нещата може и да се пооправят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно - като се има впредвид, че всички "бабити" са безработни или на социални помощи.....

На един пиян мангал ко ша му вземат....

Уникални сме - само затвор и то не да си лежи ми да копае камъни.

Навремето тия със смъртни присъди - в урановите мини бяха - малко е крайно, но на такива действия трябва сериозно противодействие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затвор е доста крайна мярка при положение , че и без друго са претъпкани , но ако отворят тухларната ще е много добре ... щот у затвора ще лежат , ще пърдят и 3 пъти на ден ще искат да ядат , а така поне ще са полезни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да съм продавач на автомобили.

 

Мдааа! Готино е...да потвърдя само :mrgreen: Ма чак 277 не съм вдигал...

 

не си имал пари за Порше 911 за 144 хил евро..... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да съм продавач на автомобили.

 

Мдааа! Готино е...да потвърдя само :mrgreen: Ма чак 277 не съм вдигал...

 

не си имал пари за Порше 911 за 144 хил евро..... ;)

 

То и оня не е имал, нали е продавач кат' мен! А колкото до 277 - ако ме хванат с толкова, първо ще се озъбя докато платя сумата и второ - ще събирам 3 месеца биклуците покрай пътищата ;) А мерси! Мисля да пропусна тоя момент :mrgreen: Иначе колите спокойно достигат тая скорост, имайки впредвид, че километражите са им до 220

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.