Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda- антики


Ivaka

Recommended Posts

Вижте на какво се натъкнах тези дни http://www.snimka.bg/album.php?album_id=166769

 

За съжаление колите не са в много добро състояние , а и не можах да се срещна със собственика и да го поразпитам за историята им , но при следващо ходене в района ще гледам да се свържа с него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз малко съм скаран с моделите ама фелицията е червената и е кабрио ама не с мек покрив нали а другата бежавата е октавия >?>????

 

дядо ми е карал такава фелиция даже червена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз малко съм скаран с моделите ама фелицията е червената и е кабрио ама не с мек покрив нали а другата бежавата е октавия >?>????

 

дядо ми е карал такава фелиция даже червена :)

 

старите фелиции имат и мек и твърд таван

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Тези коли са на дядо ми от с.Енево,до град Нови пазар.Направо не мога да повярвам,че ги откривам тук.Има Фелиция с твърд и с мек таван от 1959 година.Октавия от 1959 година.Щайер от 1946 година.Фиат "Типолино" 1934 година!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

захващай се ти или дядо ти да ги реставрирате, че ги искаме по съборите ;)

 

имаш ли идея как се оправя и колко средства трябват за да стане поне за година?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 Година може да ти стигне за едната ако само това правиш и не ходиш на друга работа. Срашно много работа е за да бъде РЕСТАВРИРАНА а не МАСКИРАНА такава кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.