Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Началото на края на бензиновите бегачки


TDI_fen

Recommended Posts

Тия ваще маргаритки и мунзухари съм ги виждал ... едни леко суро-синкяви и летят на облак / малко пунтират Глейд / ама не микро , а МААААКРО шпрей и като влезеш в облака обикновенно излизаш освен с усещането за невероятния планинки аромат и с леко текезесарки загар по всички открити части , който отгоре на всичко трудно се отмива и в близките няколко часа всичко дори и най - скъпия шанел ти прилича на турбо дизел с алпийски отенък :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 271
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    45

  • The Best Forman

    26

  • ammcfc

    25

  • zloQQ

    24

Най-много писали в темата

Ти пък с твоя чист планински! Ще ни стане лошо ве! Трябва си малко дим :mrgreen: Те хората са го казали - мноо убаво не е на убаво :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да мъ прощаваш Петре , ма тука малко се получава - присмял се хърбел на щърбел и криво дърво на кука ... май добре природата е измислила човешкия нос да привиква към миризми та да може сега да се дърляме на таз тема ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък с твоя чист планински! Ще ни стане лошо ве! Трябва си малко дим :mrgreen: Те хората са го казали - мноо убаво не е на убаво :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

И мармотите са го казали това :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че са мърррмотите да мажат , инак никогаш нямаше да повярвам в екологичните стандарти на двете димящи дула ... а пардон чучури :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да мъ прощаваш Петре , ма тука малко се получава - присмял се хърбел на щърбел и криво дърво на кука ... май добре природата е измислила човешкия нос да привиква към миризми та да може сега да се дърляме на таз тема ;)

 

Кой дрърля бре?!??! Язе кротко си спамим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеееее :mrgreen: Пак станала актуална спам-темата. И к'ва стана тя - кое е убавото и кое - лошото? А като я попрегледах и...да попитам: VooDoo /ако четеш де/ - ти що се отказа да ми отговориш на последния въпрос - със снимките?

Баси спама smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че са мърррмотите да мажат , инак никогаш нямаше да повярвам в екологичните стандарти на двете димящи дула ... а пардон чучури :mrgreen:

 

Незнам дали си еколог :mrgreen:,дали следиш научнообразователни програми?Имаше иследвания който доказват че отглежданите домашни животни,добитък(кози,свине и тн) отделят повече вредни вещества в природата отколкото автомобилите!

А иначе то и бензина отделя-следващата кола или ще ти бъде Хибрид,или Каруца!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ти па що се връзваш , не видиш ли че бавно и напоително си спамим ... важното е да нараства темата smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А глупости-връзвам се-аз и аз кротко си спамя! След еколог има усмивка!

А smile159 е от мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

о здр.

 

ми ъ-ъ-ъ-ъ-ъ дизела е Шит бензина Рулз...хахах

 

Здрасти да е ;)

Явно няма да дочакам отговор на въпроса ми, но до колкото разбрах от тук-от там - това не трябва да ме учудва с оглед на това, какво представляваш :mrgreen:

А кое е шит-рулз...немам ник'ва идея за тея думи smile066 Тези чуждици дето се вкарват в българския са ебаси чудото - явно нямаме достатъчно думи в езика, та заимстваме :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЪЪъъъъъ Дизел..... ъъъъъъ, ми един резервоар = до морето и обратно smile162

ъъъъъъъ бензин - един резервоар - до бензиностанцията и обратно smile163

 

Брех и чудото - в градо 9л/100км. Това е 1.9. Пък имаме едно 1.4, верно автомат и то мноооо папка, ама ...... ми 11.5л/100км. Пак на същото място. Пък и върви по-малко. И събира по-малко. Пък и не обича хората да са много.

 

А онуй, другото, черното - не му пука аз ли съм само или сме 5

 

Ха наздраве, бензине smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъъъ нафта - смърди , цапа , оставя мазни петна по обувките и струва два лева

бензин + газ ... невероятна комбинация за всяка ситуация , а и рядко си заплашен от свършване на горивото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VooDoo, отговори на Велко бре :mrgreen: , ко съ прайш на интересен с тва "ъъъъъ"? :lol:

 

The Best Forman, те щот` газта и бензина миришат съответно на Шанел 5 и Акуа ди Джио :P . Айде лека вечер и аз се разписах в спам темата на форума :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се върнах от Будапеща

 

две пълнения на резервоара и 130 коня отвързани ама яко

 

не ми е ясно как да кача снимки в галерията, но направих една малко след сръбската граница, на която макси дота показва 1200 км до бензиностанцията, а малкия километраж близо 100 км.

За съжаление в сърбия се подгонихме с една А6 комби 2.7 ТДИ таааа няма и 80 литра за малко над 1500 км.

 

Спамете колко щете ама Fabia VRS трябва да се казва Фабия КПД. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Тор не ми казвай кво да правя...

 

Ооо "тор", опитваш се да ме наречеш животински отпадък, служещ за обогатяване на почвата ли, бе муцко?!? :D Ми добЛе тогава :) , щом си казал...

Той Велко, както е написал, предвид това какво представляваш, няма да му отговориш, така че - споко, не се опитвай да мислиш. Щом пораснеш и мама спре да ти пълни резервоара, ще се сетиш кое е по-икономично :mrgreen: , независимо как "смърди" и как "трака", и как не знам си кво. Айде, сполай ти ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бензин + газ =страшна бомба.А бе Аз доста съм пътувал по Европа и никъде не видях тази комбинация,като се изключат колите от Италия,камо ли новите автомобили.Каква ви е логиката не мога да разбера,по евтино ли ви излиза,по добра ли е динамиката,много големи са ви багажниците,обичате да ви мирише на газ,да си зареждате по често и от различни колонки/бензин газ/.Зимата някакви превключвания се правят,а в градски условия зимата не знам как постигате работна температура за газта.Горят бензинови помпи,сменят се свещи,горят ламда-сонди/доста скъпи/,сменят се един куп мембрани,тези по инжекциона доста скъпи,някакви постоянни реглажи се правят.А като се има предвид и "качествения" монтаж които са ви направили.

И не на последно място,а може би с това трябваше да почна,вредните емисии на бензинов двигател в пъти надвишават тези на дизеловия.

По отношение на динамика,които не вярва му трябва едно возене например в Golf5 2.0TDI 140 к.с. и ще забрави завинаги за бензиновите му аналози. :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъъъ нафта - смърди , цапа , оставя мазни петна по обувките и струва два лева

 

Твоя инструктор май е пропуснал да ти спомене че горивото се сипва в резервоара а не до него, демек в/у краката smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това се свежда до майсторско боравене с "маркуча" - вземи усвои по-добре техниката на "палавия маркуч" smile146

А тия "газовиците", като застанеш зад тях все едно съм отишъл на екарисажа.

Напоследък съм придобил тик - като видя отдалече триъгълника с GAZ и пускам на вътрешна циркулация.

Но няма пълно щастие - напоследък попадам на "заблуждаващи газовици" със знак "Внимание млад шофьор" smile081 smile081

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се върнах от Будапеща

 

две пълнения на резервоара и 130 коня отвързани ама яко

 

не ми е ясно как да кача снимки в галерията, но направих една малко след сръбската граница, на която макси дота показва 1200 км до бензиностанцията, а малкия километраж близо 100 км.

За съжаление в сърбия се подгонихме с една А6 комби 2.7 ТДИ таааа няма и 80 литра за малко над 1500 км.

 

Спамете колко щете ама Fabia VRS трябва да се казва Фабия КПД. :mrgreen:

 

Рекорд с Мица (от аватара) - 1400км с едно зареждане (около 62 литра - в резервоара имаше поне още 3, т.е. 59-60 да са били). Маршрута София-Ниш-Београд-Загреб-Виена.

 

PS: VooDoo, ако това го беше написал във "Всички за всичко" щях да го затрия с огромен кеф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бавно карате затова.При държане на скорости около 200км/ч Октавия ТФСИ бензин е по-икономична от Фабия ВРС.Невероятно,но факт

 

При около 800km/h всеки един самолет е по-икономичен от Octavia 2.0TFSI. Странно, но факт smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бавно карате затова.При държане на скорости около 200км/ч Октавия ТФСИ бензин е по-икономична от Фабия ВРС.Невероятно,но факт

 

Въпросът е дали е по- икономична от дизеловата октавия врс, която е с 30 и нещо коня по слаба, по- тежка е, но със сигурност по- икономична ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се върнах от Будапеща

 

две пълнения на резервоара и 130 коня отвързани ама яко

 

не ми е ясно как да кача снимки в галерията, но направих една малко след сръбската граница, на която макси дота показва 1200 км до бензиностанцията, а малкия километраж близо 100 км.

За съжаление в сърбия се подгонихме с една А6 комби 2.7 ТДИ таааа няма и 80 литра за малко над 1500 км.

 

Спамете колко щете ама Fabia VRS трябва да се казва Фабия КПД. :mrgreen:

 

София - Будапеща е малко под 1000 км. тъй че иди си провери километража или разхода на колата нещо от двете не е в нормите ... аз същото разстояние съм го вземал без зареждане с 44л. газ и малко бензин smile085

 

Твоя инструктор май е пропуснал да ти спомене че горивото се сипва в резервоара а не до него, демек в/у краката

 

То и моя маркуч като го прибирам последната капка се лепи там дет не требва , ма не щот не го изтръсквам , а щото немога да го науча да шмърка smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.