Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с ел. стъклата на октавиа


galfii

Recommended Posts

Колеги помогнете със съвет. Имам Шкода Октавия 1.9ТDI 99г. втора ръка. Проблема е че ел. стъклата и огедалата работят когато си искат.Проверих всички кабели исъединения но ништо не се получи. Даите идея как мога да решя проблема.Или ако знаете кажете за някой добър сервиз в Пловдив

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът ти е странен.Според мен иди в Еура Тек ако имаш възможност,всички го плюем,но все пак е оторизиран сервиз и могат да знаят проблемът най-добре!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Проблемът ти е странен.Според мен иди в Еура Тек ако имаш възможност,всички го плюем,но все пак е оторизиран сервиз и могат да знаят проблемът най-добре!

Поздрави!

 

Проблема май никак не е странен. Погледни това ревю - http://test-drive.automedia.bg/view/85.html най-долу на първо място като проблем с електрониката е сложен дефекта на неработещите ел-стъкла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.