Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Петиция за равенсто


PRR

Recommended Posts

ПЕТИЦИЯ

 

Това ми попадна от един друг форум. Понеже съм напълно съгласен с написаното (дефакто толерирането на ромската общност за сметка на българската такава) реших да го пусна и тук.

 

Моля да се ограничите в коментарите (смята да трия сериозно) а всеки сам да прецени дали да подкрепи или не петицията БЕЗ да убеждава останалите в правотата/не-правотата на петицията.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR, дай някакъв по-коректен линк или повече инфо за тая петиция.

Като кликнах линка все едно се подписах за петицията, само трябвало да потвърдя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това явно е грешка в самия сайт. Кликваш долу в ляво на линка "Петиция". Четеш я или скролваш до долу, където в ляво ще видиш "Подпиши писмото". Кликваш на него, после попълваш данните и чакаш потвърждение на посочения от тебе мейл адрес. Кликаш на въпросното потвърждение и подписа ти ще бъде добавен към петицията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.bgpetition.com/diskriminacia/index.html ето това е самата петиция, Цанко. Напълно съм съгласен с нея и я подписах.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм подписал петицията одавна, но си мисля, че само с нея нищо няма да се промени :(:(:(

 

Събития от последните дни:

http://dnes.dir.bg/2007/08/23/news2029329.html

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1088502 - smile160

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пробвах се да я подпиша (макар да ми звучеше странно позната) и какво се оказа - вече съм я подписал, че даже съм и забравил... Явно е било преди месеци... Все пак (колкото и да се съмнявам) дано да доведе до някакъв резултат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оказа се че и аз съм я подписал преди време ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ ammcfc - ако още си навит за втори пилот и/или като оператор на бойна единица "Апах" - взимай бирата и пристигай на борда! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ ammcfc - ако още си навит за втори пилот и/или като оператор на бойна единица "Апах" - взимай бирата и пристигай на борда! smile027

Да взимам ли диск на Вагнер? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че българина търпи до последно....

Вчера приятел, треньор, сериозен човек ми каза - Ей мама му стара иде ми на 40 години да стана скинар, вече след работа да слагам кубинки и да ходя да бия циганите.....

мисля че е прав.... държавата прави сериозни деления в прослойките. Най-богатите и най-бедните (циганите) са най-привилигировани.... а просперитета идва от средната класа, затова скоро няма да просперираме :evil: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Българите сме овчи народ, както нееднократно съм казвал. Даже чужденците ни се чудят как търпим всичко и само псуваме в кръчмата. Никога не сме единни. Ако случайно някои искат да се надигнат на протест, веднага се намират други, които да кажат: "Оставете ги тези глупаци, нищо няма да направят!".

Много ясно, че няма да направят. Една птичка пролет не прави.

 

Светъл пример: Онзи ден в един квартал на Габрово се организира протест заради преминаващите от там колони ТИР-ове. Всички уж недоволни преди това, а на протеста имаше толкова хора, все едно, че туристи са изпуснали рейса си. Полицаите бяха повече.

 

Сигурен съм, че ако решат да ни бесят повечето сами ще си купят въжета!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.