Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мотора прекъсва на високи обороти


orange!

Recommended Posts

120-ката ми позагря в едно задръстване и започна да се държи доста странно.

 

Прекъсва като подавам газ ... и съответно върви на тласъци.

Като съм спрял, на празен ход няма проблем, работи си равномерно.

Но като поддам газ да тръгна и обикновенно загасва.

От време на време се оправя, за малко.

 

Но най-странното е, че всичко това се проявява когато мотора загрее добре. Като е изстинал си паля и няма никакво прекъсване първите ~15 мин докато не се стопли охладителната течност.

 

Мисля да ида на една диагностика, като начало, ама ако някой има идеи какъв може да е проблема - да казва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуши ли черно, като вземе да прекъсва?

А ако натискаш педала на газта БАВНО и постепенно пак ли заглъхва и гасне или се форсира?

 

Не знам дали пуши, не съм обръщал внимание, пък и напоследък я карам само вечер, като няма трафик, че иначе ще съм картинка :)

Но в интерес на истината - доста започва да намирисва, като прекъсва, тъй че може и да пуши.

 

Като се натиска бавно ... мисля, че пак гасне, аз по принцип не натискам много рязко ... ще трябва и това да проверя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.