Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

От ЕТ - Модели на Шкода 1:43 + тениски +...


SkodaOctavia 1.8T

Recommended Posts

Mishelle - на колегата тениската е "L".

Ако прецените че темата ще се чуваства по-добре в другия раздел я преместете.Важното е че стоката Ви хареса.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, питах за размера, за да преценя дали ще ми стане. Щом на Пепи е L, значи ще се вмъкна в XL 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега пратих снимките на колегата BlackPearl , надявам се скоро да ги качи в темата.

Цените са съответно :

- Шапка - 19,90 Лева

- Тениска къс ръкав бяла Skoda Motorsport "L","XL" - 17 Лева

- Тениска къс ръкав черна Skoda Motorsport "L","XL" - 18 Лева - за момента са изчерпани.До 10-ина дена пак ще има.

-Тениска сива къс ръкав с цип - "L","XL" - 37 Лева

- Елек Skoda Motorsport "L","XL" - 75 Лева

 

Поздрави

 

Сложи снимки на всичко и ми кажи по куриер можете ли да ми пратите нещо до Русе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи снимки на всичко и ми кажи по куриер можете ли да ми пратите нещо до Русе?

 

Ако става по куриер аз искам количка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По питането на Юли за евентуалното местене на темата във Всеки за всичко и аз смятам, че е добро като идея, щото я обърках покрай тениските с темата "Тениски" на колегата Odin, търсейки я точно в раздела за всичко.

Юли, набито око имаш, ей :smt017 smile159 . Мойта тениска е от Била в Пловдив, може да ги има и в Била София. Имаше с много видове картинки на бирена тематика и всякакви размери, а цената е само 6.00 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава тема! Ма що само "L" и "XL" - нещо "М" и "S"... Има и гладни българи, дет' са по тънки бре! За тея модели човеци нема ли размери?

@ pow - нещо си понамалел на височина и тежина или просто Пепи те е ритнал в кокалчетата та си се огънал h015.gif

 

Ммм да фланелките с якичка са уникат и вече съм горд собственик на последния XL от таз партида smile167 ... сага издирвам спонсор(ка) да прикачи към таз фанелка и една Октавия Комби ( може и да не е RS ) smile159

 

А ти па к'во правиш с тоя размер - изобщо не знам c040.gif За издирването на спонсорка (не на спонсор!), ако има в повече свободни и желаещи - моля те, запази ми една какичка g025.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля-имам си тениска бяла-малко мие голяма но ще я оправя!

 

Мими-страхотно ти стой грейката-аз в първия момент си помислих че снимката е фотошоп!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз в първия момент си помислих че снимката е фотошоп!

 

аз още си го мисля ...... все едно си на колене нещо не ми се връзва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се сдобих с тениска :mrgreen: от белите. И смея да твърдя, че по-ме кефи от църните. Можеше поне нещо по-едро да сложат на лицевата част, че да се виждат отдалече, ама айде :D Като за първи фланелки от ЕТ няма да мрънкаме :) Сега вече трябва да се разпознаваме по улиците и като цивилни :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а дали можете да ми кажете: във Варна има ли някакви глезотийки, като шапки, тениски...?

Аз имам тениски,шапка,запалки от варненския шоурум още от 2005г. Иди и провери какво имат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой е решил тези дни да ходи за нещо до Шкода - Надежда - да знае че не работят, днес минах оттам пуснали са бариерата, а магазина на Тотлебен ще бъде отворен в събота, така че предполагам че и ЕТ - Надежда ще е тогава.

 

Поздрави

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще поразгледам тия джунджурии като ми пристигне поръчката от Чехия и може да си харесам нещо :)

ама сложете ги на по-видно място де, че като идвах в края на август нищо не видях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.