Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

От ЕТ - Модели на Шкода 1:43 + тениски +...


SkodaOctavia 1.8T

Recommended Posts

Здравейте,

В магазина на Тотлебен 97 разполагаме с умалени модели (1:43) - производител - ABREX Чехия.

Цени от 12 Лева до 14,30 Лева за брой

Имаме Нова Октавия Комби и Хечбек, Румстър , Супърб

Много добро качество.

При интерес Л.С. или заповядайте на място

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня за феновете :

Има още фанелки - бял, черен и сив цвят къс ръкав - Skoda Motorsport , размери L , XL

Елечета

Шапки

 

Много добра материя и качество на изработка

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и за да попитам дали това не е в магазина на ЕТ? Вчера бях там, ама не обърнах внимание предлагат ли сувенири на Шкода :oops: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Тотлебен сме. Засега имаме само 1:43.Ще проверя и за по - големи мащаби.За момента сувенирчета като ключодържатели нямаме но ще поработя по въпроса

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, но пак не стана ясно - бул.Тотлебен №97 е адреса на Шоурума - нали за това говорим :)

И моделчета на Фабия нещо :)

Ако може и снимки на фанелките, елеците и шапките ще е суепр smile152 smile159

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.avtovarna.com/other/predstaviteli.htm

 

Като се загледате по надолу на страничката, ще видите, че адреса си е баш на стария шоурум на Шкода. Колегата Pepi се е засилил натам, после дано да сподели впечатления.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па то така става , като не вървят моделчетата 1:1 и почвате да продавате 1:нещо си :mrgreen: , но тва с фанелките и шапките е добра идея ... явно е отскоро , щот последния път като идвах имаше само коли .

Пазете ми едничка XL , щот тез с RSките ще ми вземат старта :mrgreen:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SkodaOctavia 1.8T, щом работиш в салона на Тотлебен, с теб ли говорихме за едни мрежи за багажник за Румстър вчера? :) Поздрави и сори за офтопика...модераторите шъ мъ пляскат :oops: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да не превръщаме темата в спам ;) Аз бях в шоурума и моделите са перфектни, шапките, елечетата, всичко си е оригинално на Шкода ;) Цените също са много добри ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, тениските и моделчета са много хубави.

Аз самият се възползвах и сега гордо си разхождам една черна тениска на Шкода!

Освен това хората от шоурума на "Тотлебен" бяха изключително любезни. Евалла!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

hamsia - магазина е на Тотлебен над Пирогов посока "Цар Борис" , за съжаление не разполагаме с пост терминал за плащане с кредитни,дебитни и т.н. карти

Вчера колегата Pepi си купи една блузка , надявам се да му е харесала :D

the best forman - продаваме 1:43 защото ги даваме без първоначална вноска :mrgreen:

gogata - точно с мен обсъждахме мрежите и там кадето ти казах за онези преградки - вземи ги няма да съжаляваш.

stenly - проверих ти за спортното окачване.Имаш Л.С.

 

Днес ако успея ще снимам стоката и ще Ви я пусна за одобрение :mrgreen:

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега пратих снимките на колегата BlackPearl , надявам се скоро да ги качи в темата.

Цените са съответно :

- Шапка - 19,90 Лева

- Тениска къс ръкав бяла Skoda Motorsport "L","XL" - 17 Лева

- Тениска къс ръкав черна Skoda Motorsport "L","XL" - 18 Лева - за момента са изчерпани.До 10-ина дена пак ще има.

-Тениска сива къс ръкав с цип - "L","XL" - 37 Лева

- Елек Skoda Motorsport "L","XL" - 75 Лева

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм да фланелките с якичка са уникат и вече съм горд собственик на последния XL от таз партида smile167 ... сага издирвам спонсор(ка) да прикачи към таз фанелка и една Октавия Комби ( може и да не е RS ) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ето снимки на черната фланека, гордо нахлузена върху слабичкия колега Pepi

 

 

003786618.jpg

 

003786640.jpg

 

003786641.jpg

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава темичка, хубави артикули. На Pepi тениската му седи много яко, но и на pow не е по-лоша :lol: Имам обаче 2 въпросчета - размера на тениската на Pepi XL ли е? И втория - личното ми мнение е, че тази тема е по-скоро за раздела "Всеки за всичко". Защото много колеги, които имат от по-старите модели Шкода или изобщо нямат коли, но пък са фенове на марката, могат и да пропуснат да погледнат в раздела за Октавия. В смисъл такъв, че темата не е специфична за тукашния раздел и смятам, че тя би представлявала интерес за доста по-широк кръг хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следобяда мисля да мина по някое време да се оборудвам с още един Румстър (1:43 този път :mrgreen: ). Дано имате сребристи :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.