Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тениска :)


Odin

Recommended Posts

Много лошо правиш. Сега ни ги показваш да ни яд, щото ние нямаме, нали? :lol:

Много добре са станали. По- различни са от стандартните, които имат просто емблемата на Шкода. (

БРАВО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се похваля ;) Това ми е сувенира от Музея на Шкода.

http://images19.snimka.bg/003779732-big.jpg

http://images19.snimka.bg/003779740-big.jpg

http://images19.snimka.bg/003779737-big.jpg

Освен тази в момента чакам още две....на едната ще е 105-ца а на другата Фелиция.

Надявам се да станат добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лошо правиш. Сега ни ги показваш да ни яд, щото ние нямаме, нали? :lol:

Много добре са станали. По- различни са от стандартните, които имат просто емблемата на Шкода. (

БРАВО

 

Ако някой иска мога да му поръчам - 20лв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма какво да ви е яд - срещу 15 лв. си поръчваш по нета тениска и ти я носят на крака до вратата.

Тениските са ужасни като качество, а на тях има единствено емблемата на Шкода. В сравнение с горните фланелки, онези стават само за почистване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яки са тениските, тези на Жоро не ме кефят, че са бели и ми приличат на едни подобни на самсунг с който спя. Иначе тая щампата със 100ската е много яка.

 

Преди време Сашо(максрпм) беше дал линк и предложение точно за правене на тениски ама никой нищо не направи. То и аз се зарибих търсих емблеми работи и тн и накрая нищо не направих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е, че тия тениски се правят с фолио. То се лепи върху плата. Ако тениската не е бяла, а някакъв друг цвят то фолиото стои бяло като кръпка върху тениската и върху него е щампата. Грозничко е така. Върху бяла тениска се получава най-добрия резултат според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска мога да му поръчам - 20лв :)

 

Жоро, ясно, че ще ми сложат какъвто надпис искам, ама могат ли да ми сложат на гърба (примерно) лика на моята кола (от снимка), нещо като карикатурката на 100С на твоята тениска.... ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска мога да му поръчам - 20лв :)

 

Жоро, ясно, че ще ми сложат какъвто надпис искам, ама могат ли да ми сложат на гърба (примерно) лика на моята кола (от снимка), нещо като карикатурката на 100С на твоята тениска.... ???

 

Могат да сложат каквото искаш и където искаш.

Само трябва да си занесеш картинка.

А и тва не е карикатура за...100тачката говоря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска мога да му поръчам - 20лв :)

 

Жоро, ясно, че ще ми сложат какъвто надпис искам, ама могат ли да ми сложат на гърба (примерно) лика на моята кола (от снимка), нещо като карикатурката на 100С на твоята тениска.... ???

 

разбира се. в събота ще скиваш как е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко че ЕТ не продават оригинални аксесоари, иначе има много хубави неща разни фанелки, якета, химикалки и прочие ... гледам че от Порше са почнали да продават, ама кога ли и от ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко че ЕТ не продават оригинални аксесоари, иначе има много хубави неща разни фанелки, якета, химикалки и прочие ... гледам че от Порше са почнали да продават, ама кога ли и от ЕТ.

 

Ради, я виж тука

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=6100

Предполагам, че все още може да се доредиш за нещо по твой вкус. На втора страница го има и Pepi като модел :mrgreen: .

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко че ЕТ не продават оригинални аксесоари, иначе има много хубави неща разни фанелки, якета, химикалки и прочие ... гледам че от Порше са почнали да продават, ама кога ли и от ЕТ.

 

еееее такмо има такава тема а ти сега взе да се оплакваш;)

 

ае към ЕТ да ги поразгледаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.