Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подложиха на съмнение настилката на Цариградско :о)


Dereal

Recommended Posts

http://dnes.dir.bg/2007/08/22/news2024195.html

 

Брей, много са умни бе!!! Още докато беше отбито само в едната лента след половината "ремонт" асфалта беше мизерен smile122 smile175 , но все още смятах, че просто не са довършили ремонта!!! smile134

 

Ха да видим кога пак ще го затварят, мамка им! smile041

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми нищо ново под слънцето - българска работа, взеха париците и шапка на тояга :evil: . Специално асфалта в посока Пловдив на места е като тихия бял Дунав :| .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още докато беше затворен в посока младост/дружба, минавайки с колата от там в същата посока, асфалта ми се виждаше вълнообразен.. Като се замисля още не съм го тествал как е..., но по отзивите едва ли ще да е добре..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парата е важна да се пребере момчета и момичета!!!!! Пък вие си негодувайте и коментирайте. Ха да видим сега какви ще бъдът Бойко Борисовите "постановки" че ми е интересно :-k

 

Винаги при такива мащабни проекти краднат с гъзъ си!!!Не са наядоха тее свине :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че избьрзвате - парите не са преведени и наи-вероятно ще се прави наново ремонт. Че е тьпо няма спор, но все още има шанс :D

 

Иначе настилката е ужасна! Минавам често и пьрвия пьт чак не можах да повярвам колко е зле :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че защитавам бойко борисов ,но все пак прави повече ,даже не повече,а много повече от стефан софиянски.а за асфалта-работа типично българска.докато не спрат да крадат по високите етажи ,защо да не се краде и от по низшите?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа каква настилка са ви сложили в софето, но и при нас е така.

Когато избираха кмет на общината миналата година, един бизнесмет, който беше почти пред фалит, направи цялата предизборна кампания на настоящиа кмет. Разбира се, след като спечели извънредните избори, кмета възложи на този същия бизнесмен, държавна поръчка, за изграждане на канализация на една от околовръстните артерии на града. Не, че имам нещо напротив, но как един ресторантьор, ще има представа от канализация!?

човека си прибра милион и половина, а сега асфалта олегна и станаха огромни трапове. Ей това е то да си човек на кмета... 1 500 000лв. smile167

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със кола не съм минавал от там ама със скутера ми минавам от там по няколко пъти на ден и в 2те посоки като за 3тата(най-лявата лента) идея нямам как е ама останалите 2 са пълна скръб. Друса яко и има моменти в който със скорост 60км в час се отлепям от седалката. То сега е зле и къдраво ама преди беше къдраво ама от кръпки и имаше кофти шахти който бяхан а 5 см по ниско или по високо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки ден минавам от там. Асфалта е по-гофриран отколкото преди ремонта. Нямам думи. Поне е нов и като завали дъжд гумите държат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борисов не е платил ремонта още, поне се надяваме и добре да си е сключил договорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша мъ извинити, ама къф асфалт, дей гу, а, а?

Ут айлеята по буливардъ към Филибето само кръпки, асфалт не видох, па уж си бех с цайсовете.

 

Ай да са пазите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е станало като че ли по-вълнисто, но пък е по тихо.... като се прибирам от младост и като се кача на новата настилка е далеч по тихо.... вярно има леки полюшвания но пък няма дупки и пропаднали шахти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и преди нямаше! Имаше само в BUS лентата ама там нямаш какво да правиш :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e нема и как да го видиш.

"ремонтирано " е от Университета до алеята.

 

Ми туй Борисов ефенди баш тарикат, бий !!! Ся ща оправя буливарда ду сридата, а ако кметства пак от на есен, мое и другото част да упраи, ей тъй за кеф на гяурите по изборно време. Въх, ща го гласувате ли туй чиляк за конака есента, дано го свърши буливарда за ощи четри гудини.

 

Ай да са пазите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Хубава работа, ама българска" - така казват ромите. Цариградското е свършила работа. Уж го преасфалтираха за да го оправят, а то стама по зле. Ако договорът е добър, общината трябва да си задържи парите докато от фирмата не го оправят отново. Но като имам впредвид, как е у наше село, по-скоро фирмата ще се сдобие с дългосрочен договор, за да оправя шосето.

В тази връзка, малко е off-topic, ама сега строят магистрала Люлин и са направили две заобикаляния за моста на бъдещата магистрала при отклонението за Банкя. Тази на околовръстното за 2!!! дни и пропадна асфалта. Някоя тиква е решила да икономисва от материали и вместо да наравят трамбовка, полагаха асфалта два пъти, направо върху земята. Резулта е ясен, в момента в който коли и камиони започнаха да се движат, замята поддаде. Така е по цялата северна дъга на околовръсното. Полагат нов асфалт и само след месец, оттам вече не може да се минава. Ако не сте виждали асфалтов път с коловози, направете една обиколка на околовръсното и ще видите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188 В духа на поста на колегата ID A, на уличките в Лозенец им махнаха стария асфалт и тръгнаха да слагат нов, а знаете ли върху каква основа ? Върху стогодишен, изкривен до неузнаваемост паваж !!! Е как асфалта ще държи като под него няма грам равно ? Немам думи.

Съжалявам за off topic - а.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, сутринта Бойко Борисов каза че няма да плати ремонта докато не го оправят.

Ей сега не мога да си предстявя какви задръствания ще станат като го затворят цариградско пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не мислите ли, че фирмата трябва да плати и неустойка за допълнителните дни, в които цариградско трябва да е затворено! Но затова никой не обелва дума. Ще им изгорят комисионните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на кои трябва да ги плати - на общината ли

 

какво ще усетиш ти от тези пари.

поредните пълни джобове на някой служител от общината или пък на кмета.

 

Но не ми се вярва да се стигне до неустойки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали Бойко ще го плати или няма да го плати и кога е казал това, но по новините гледах как коментира случилото се: Еми машините са австрийски, технологията също, но майсторите са българи .............. Без коментар smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали Бойко ще го плати или няма да го плати и кога е казал това, но по новините гледах как коментира случилото се: Еми машините са австрийски, технологията също, но майсторите са българи .............. Без коментар smile126

 

всички сме наясно че ако бяха дошли австрийци да го направят тоя булевард в момента нямаше да има рекламация на ремонта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.