Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шофьорите на Мерцедес, Ауди и БМВ били най-нагли


smirn0ff

Recommended Posts

е айде сега...120ка за една S 600 или 760Li :roll:

 

Само принципно да те попитам... Ако някой ти подари, случайно... S 600 или 760Li ти ще я караш ли? Чисто нова, гаранционна! А помисли, колко ще е само ГО! А каско? А бензинче?... Аз лично не мога да смогна на такава кола :mrgreen:

 

е ясно...ама ще ми е само за пиченцата...продавам нещо и сипвам бенз.хахахах :lol:

 

Абе Вуди-то добре за пиченцата-ама ти като ги качиш на тузарската кола-а ги закараш на някое барче второ,или треторазрядно и пиете кола-нещата не стават така-а вечерта на кръчма!

Трябва да отговаряш на критерийте на автомобила си(колкото и тъпо да звучи)!Има тука един келеш в Добрич-дето мечока му е с 4(да 4) седмични винетки на стъклото!

 

Е те кат седнат мацките и ти кажат а сега на къде-син сити,брилянтин-ти какво ще им кажеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Има тука един келеш в Добрич-дето мечока му е с 4(да 4) седмични винетки на стъклото!

 

Тия дни виждах в София някаква не лоша кола със 7 (седем) седмични винетки :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Има тука един келеш в Добрич-дето мечока му е с 4(да 4) седмични винетки на стъклото!

 

Тия дни виждах в София някаква не лоша кола със 7 (седем) седмични винетки :lol:

 

примерно аз не си купувам годишна винетка, ама при положение че вече две години си я плащам поне тройно, от слеващата си купувам и аз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е айде сега...120ка за една S 600 или 760Li :roll:

 

Само принципно да те попитам... Ако някой ти подари, случайно... S 600 или 760Li ти ще я караш ли? Чисто нова, гаранционна! А помисли, колко ще е само ГО! А каско? А бензинче?... Аз лично не мога да смогна на такава кола :mrgreen:

 

От глад умри....гъзар бъди!!! Тази ситуация ми е много смешна,а най ми е смешно когато някой тегли заем за кола и си даде и последните пари за да се озъби в някой таралясник на 15-20г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАйде стига сме говорили за колите.... БМВ са си хубави автомобили и си отговарят на цената и т.н. В БГ комплексите са за всичко, колите са просто част от масовата простотия. Вие ми говорите за винетки, ама един път видях някакъв новичък Х5 имаше 7 ароматизатора борче!!! 4 жълти и 3 оранжеви доста ясно ги различих как стояха на огледалото за обратно виждане. а вчера някаква мацка с уффф не помня каква кола, но беше новичка след 2005, сенника до шофьора свален и отпред само дискове !!! това си мислех че е останало само при ТИР-овете ама явно не е :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...какво толкова има това БМВ.. разбирам да беше златно всички да го купуват, а то един боклук...

Такива крайни и (предполагам) изпълнени с предразсъдъци изказвания никак не ги разбирам. Би ли уточнил какъв боклук виждаш в една фирма с дългогодишни традиции в автомобилното производство, която винаги е в челните места по технически и иновациони показатели? Ще ми бъде интересно да прочета обоснованото ти мнение по въпроса.

 

Не е боклук, но струва ли си човек да робува на една тенекия. И да се комплексира, че било много мощно BMW-то, вървяло и т.н.

Важното е колата да те вози и да си вършиш работа с нея.

Мисля, че коментара ти няма нищо общо с моя ;) Писах във връзка с продукцията на БМВ, а не за комплексите, които избиват някои шофьори на тази марка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това мисля, че човек трябва да се научи да кара на стара и бавна кола, и от там вече смятам че дори и да има бърза няма да я бримчи непрекъснато...........но просто мнение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това мисля, че човек трябва да се научи да кара на стара и бавна кола, и от там вече смятам че дори и да има бърза няма да я бримчи непрекъснато...........но просто мнение :)

и аз споделям твоето мнение :)

аз за това в момента карам шкода фаворит, защото да се науча да карам , а после си купувам ферари ;)

 

 

днес примерно по бул.Витоша една с един мерцедес изпревари колоната за ляв завой и спря най-отляво пред нея на трамвайните линии. светофара като светна зелено оная с мерцедеса не тръгва... баси и наглостта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е Шкода или БМВ все тая.Проблемът е ,че като свикнеш на едни обороти на тях си седиш винаги-и ако примерно за Голф 3 те отговарят на 140 при по мощните коли вече си на 170.Пробвайте 120л с 140 и новичко БМВ с толкова-за да са еднакви усещанията БМВто трябва да лети с 200.Сама по себе си високата скорост не е проблем,но значително увеличава риска при възникването на такъв!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е Шкода или БМВ все тая.Проблемът е ,че като свикнеш на едни обороти на тях си седиш винаги-и ако примерно за Голф 3 те отговарят на 140 при по мощните коли вече си на 170.Пробвайте 120л с 140 и новичко БМВ с толкова-за да са еднакви усещанията БМВто трябва да лети с 200.Сама по себе си високата скорост не е проблем,но значително увеличава риска при възникването на такъв!

за високата скорост от една страна съм съгласен, но когато нямаш и хубави пътища проблема ти става още по-голям!

в Германия проблем няма да имаш и със 300 да караш, но в България - най-много да се претрепеш някъде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама то затуй стават белите. Щото като се качиш на една кола, дето не се усеща скоростта и се самозабравяш и ... аааайде в канавката. Аз знам какво е 200км/ч с Рапид и мога да ви кажа, че е страшничко. И с ново возило е също толкова страшничко, ама не се усеща от водача ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигласен съм с Hasek-опасничко си е над 200-по нашите чудни пътища!

При мен Фабията на 210-220(все пак е фабия-не е с перфектна шумоизолация)почва да свисти и сякаш ми подсказва-намали бе ***! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигласен съм с Hasek-опасничко си е над 200-по нашите чудни пътища!

При мен Фабията на 210-220(все пак е фабия-не е с перфектна шумоизолация)почва да свисти и сякаш ми подсказва-намали бе ***! :roll:

аз се чудя къде си намерил да се засилваш с 220?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей затова си карам Фелицийката - след 120км/ч вече си знаеш от клатенето й, че си на своя отговорност в стремежа към рекорди! Просто колата си предупреждава, че разумните граници са минати! :mrgreen:

 

А на Пикасото с цифровия километраж - все едно няква игра джиткаш и даваааааайййй!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигласен съм с Hasek-опасничко си е над 200-по нашите чудни пътища!

При мен Фабията на 210-220(все пак е фабия-не е с перфектна шумоизолация)почва да свисти и сякаш ми подсказва-намали бе ***! :roll:

аз се чудя къде си намерил да се засилваш с 220?

е то за неговата кола, не е необходимо надолнище...навсякъде по магистралата може да ги вдигне.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигласен съм с Hasek-опасничко си е над 200-по нашите чудни пътища!

При мен Фабията на 210-220(все пак е фабия-не е с перфектна шумоизолация)почва да свисти и сякаш ми подсказва-намали бе ***! :roll:

аз се чудя къде си намерил да се засилваш с 220?

е то за неговата кола, не е необходимо надолнище...навсякъде по магистралата може да ги вдигне.... ;)

Да, де. Но нали все ревем, че били лоши и тесни пътищата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет на всички,

ако трябва да сме честни най-нагли са тези с голф 2-ка, тъмни стъкла, яка чалга от тубата и ако и регистрацията почва с **...

изобщо си мисля, че моделът голф влияе много на каращите го... виждал съм хора с интелигентно излъчване, добре облечени (риза, вратовръзка) и каращи нова голф 4-ка например - абсолютни олигофрени на пътя (извинявам се за грубата дума, но мога и по-силни епитети да употребя)

 

поздрави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигласен съм с Hasek-опасничко си е над 200-по нашите чудни пътища!

При мен Фабията на 210-220(все пак е фабия-не е с перфектна шумоизолация)почва да свисти и сякаш ми подсказва-намали бе ***! :roll:

аз се чудя къде си намерил да се засилваш с 220?

е то за неговата кола, не е необходимо надолнище...навсякъде по магистралата може да ги вдигне.... ;)

хах :)

и после некролози ли ще четем???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Вярно ли е, че БМВ-тата, мерцедесите и някои аудита фабрично нямат мигачи, защото който кара такава кола, въобще не ги ползва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMW-и какво? Най-скъпите ли са? За стабилност-да не говорим-че работата хич не е добре. Скорост-само колкото да се претрепеш.Гледах един млип-БМВ M3 срещу Bugatti Vayron Бугатито му отпусна около 15 метра и за 100тина метра го изяде. Тия коли много им се кефят някои, ама аз не ги харесвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.