Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изпотяване на стъклата


vesko

Recommended Posts

ECON се ползва само когато външната температура е по-ниска от вътрешната. Ако навън е жега ECON не работи.

За нагряването - не съм обръщал внимание но го включвам като вали дъжд и май попремахва капките.... както нямам задна чистачка мисля че това помага но не съм се заглеждал толкова внимателно.

 

Не само до температурата а и до влагата... климатика едната му функция е да филтрира и изсушава въздуха. Затова се пуска климатик когато е замъглено дори да искаш да ти духа топло.

 

За нагряването - и аз като тебе с тази цел го пуснах ама цък ... :/

 

 

PS да се уточни само каво значи ЕКОН да работи - да е натиснато лапичкта свети а всъщност това което прави е да НЕ работи ;) - т.е. изклювен е климатика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...PS да се уточни само каво значи ЕКОН да работи - да е натиснато лапичкта свети а всъщност това което прави е да НЕ работи ;) - т.е. изклювен е климатика :)

 

С две думи - изключен компресор или "икономичен режим" :mrgreen:

 

А по темата - на мен единственно зимата ми се запотяват чат-пат стъклата заради образуваната влага в колата от разтопения сняг в краката ми. Ако е мокър филтъра - също се получава. Дори и рязка промяна на температурата от 5-6 градуса е достатъчна да навлажни филтъра в първия момент и да се образува лек конденз по стъклата! Това са ми наблюденията с моята кола. А за ЕКОН-а - никога не го ползвам! Карам си винаги с включен климтроник ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.