Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia Plus & Joyster


ammcfc

Recommended Posts

За Joyster мисля че е крайно време да се появи. Макар че, си мисля, че може би трябваше да се обърнат към миналото и да го кръстят Rapid например :roll: . За другата си мисля, че Roomster донякъде се припокрива с нея като функции и ме съмнява да я пуснат скоро. Прави ми впечатление, че напоследък доста прототипи на Шкода ги пускат серийно - Roomster беше прототип на салона в Женева 2005 година ако не бъркам и Yeti(от средата на 2008 влиза в производство). Специално Yeti ще избие рибата според мен :mrgreen: . Любимата ни марка се развива доста добре, стига дизайна да не й изиграе лоша шега, както стана с BMW 7 серия например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Joyster-а ми харесва. Става да взема един на жената :mrgreen:

А това чудо (Octavia Plus) ми прилича на грешка :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. Любимата ни марка се развива доста добре, стига дизайна да не й изиграе лоша шега, както стана с BMW 7 серия например.

 

В началото беше грозна е нетипична но сега вече и свикнахме... :D а и БМВ след един период от 5-6 години където колите им наистина са отвратителни за такава марка вече започват да приличат малко на коли ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

личиси че новите модели са с орязан бюджет за външен дизаин колкото и да не ми се искаше да го казвам неможе да се отрече единствено в новата октавия са вложили малко повече, но и там сякаш нещо малко недостига да е в завършен перфектен вид може с face-lift-та да постигнат това ... :roll: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавията Плюс бих я кръстил със самостоятелно име. Октавия си е хубава кола и не мисля, че прилича на този "Плюс". Това не е Голф и Голф Плюс, които видимо си приличат. Нека си има Октавия и нека го има този ван със собствено име.

Ако не го кръстят на Октавия и излезе - в такова ще си возя семейството! :mrgreen:

 

А Джойстера с едни TFSI или дори TSI ще е добра бегачка. Разбира се и дизел няма да откажа :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Joyster мисля че е крайно време да се появи. Макар че, си мисля, че може би трябваше да се обърнат към миналото и да го кръстят Rapid например :roll: . За другата си мисля, че Roomster донякъде се припокрива с нея като функции и ме съмнява да я пуснат скоро. Прави ми впечатление, че напоследък доста прототипи на Шкода ги пускат серийно - Roomster беше прототип на салона в Женева 2005 година ако не бъркам и Yeti(от средата на 2008 влиза в производство). Специално Yeti ще избие рибата според мен :mrgreen: . Любимата ни марка се развива доста добре, стига дизайна да не й изиграе лоша шега, както стана с BMW 7 серия например.

 

С дизайна на 7-ма серия човек се примирява бързо, особено като седне зад волана да я покара малко. Това, което беше притеснително при този модел са дефектите, които дава с течение на времето. Верно, че е въпрос и на късмет да попаднеш на читав автомобил, но тук късметът трябва да е доста голям :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете коли ми допадат много. Харесвам повече Джойстър-а.

Както са казали колегите, мисля, че Октавия Плюс не е подходящо за този ван. Той трябва да си има собствено име.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем нормално и логично е да го кръстят Октавия Плюс ! Както ФВ Голф 5 и Голф 5 Плюс, Рено Меган и Меган Сценик, Ситроен Ц4 и Ц4 Пикасо, Форд Фокус и Фокус Ц-Макс и мн. др. Просто така е модерно и като че ли автомобилът е по-продаваем, когато името е на базата на вече утвърден модел...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем нормално и логично е да го кръстят Октавия Плюс ! Както ФВ Голф 5 и Голф 5 Плюс, Рено Меган и Меган Сценик, Ситроен Ц4 и Ц4 Пикасо, Форд Фокус и Фокус Ц-Макс и мн. др. Просто така е модерно и като че ли автомобилът е по-продаваем, когато името е на базата на вече утвърден модел...

Можеби си прав колега. Въпрос на маркетингова стратегия. Дано да се продава добре, ако види бял свят това симпатично ванче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.