Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хайде да ми помогнете :)


stenly

Recommended Posts

Момчета страшно много ми трябва тази песнен :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=nUe1gmmJoTo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай ми мейл да ти я пратя!

Поздрави!

 

Ти ме убиваш бе Ники! Има ли песен, която да не знаеш? Нямаш равен! smile027

 

@ stenly - ти къде намери тези бразилки да се огледаш в тях бре? В някой "007" от по-дъртите ли... Ехеееее - бразилки...и каранавали... smile135

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно, направо не мога да повярвам :D

 

 

ZloQQ - ами за групата знам, че се казва Tamba Trio и като написах това в youtube ми излязоха тези каки, които нямат абсолютно нищо общо с песента :) Да са живи и здрави, песента е трепач

 

Ники майла ми е mbval@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много :) Имаш ли някакво инфо за песента? Кога е написана, от Tampa Trio ли се изпълнява както си мисля?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и като написах това в youtube ми излязоха тези каки, които нямат абсолютно нищо общо с песента Да са живи и здрави, песента е трепач

 

Ники намери песента сега остава и телефоните номера на каките да намери и всички ще сме радостни :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.