Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda crashtesting


Recommended Posts

Незнам за тях-ама на новата ФАбия при удар със 64км-направо и се.......(поне според мен са доста големи пораженията за тази скорост ,а и за кола произведена 07г) :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли е 60км/ч. 40-50 предполагам. А и ударът е в цяла стена, докато сегашните краштестове се правят с препятствие ако не се лъжа 40% от ширината на колата, което е по-тежък удар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за тях-ама на новата ФАбия при удар със 64км-направо и се.......(поне според мен са доста големи пораженията за тази скорост ,а и за кола произведена 07г) :oops:

 

Ако не бъркам, зоните с голяма степен на деформация се правят с цел пораженията по клетката с пътниците да са минимални и оттам шанса за оцеляване да е по-голям. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за тях-ама на новата ФАбия при удар със 64км-направо и се.......(поне според мен са доста големи пораженията за тази скорост ,а и за кола произведена 07г) :oops:

 

Ако не бъркам, зоните с голяма степен на деформация се правят с цел пораженията по клетката с пътниците да са минимални и оттам шанса за оцеляване да е по-голям. :)

 

По-просто казано (за Искрен :P ), новите коли ги правят да се мачкат много до определено място, докато се поеме по-голямата част от удара и както каза Гогата кокпита да остане минимално засегнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P Тц тц тц-май ме мислите за шматка а? :P

 

Аз виждам че удара е в стена и е не напълно челен а леко страничен-но все пак гредите трябва да поемат голяма част от удара.

То вярно че пътника е на 1во място-ама аз ако се бутурясам със 60-от предницата ми няма да остане нищо!

 

P.S;обръщал съм се със Пежо Партнер-при 100км ми гръмна гумата на дъжд-еми пораженията бяха-таван,цяла лява страница и калник +капак и.......това беше-нямах нито една(да нито един сменен чаркалак а само ламарина=прозорци и челно стъкло разбира се)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.