Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странично огледало за Октавиа I


MiLaNo

Recommended Posts

Здравейте колеги !

За мое голямо съжаление, се случи проблем със страничното огледало от към страната на шофиора. (ер малък не мога да го намера в момента, не се хващайте за думата, че съм я написал с ио :D:)

Проблема си е доста сериозен и най-вероятно ще трябва да се смени.

Обръщам се към Вас, ако някой знае колко вървят горе-долу страничните огледала специално за модела на Октавиа 1 комби ...и също така, който знае ориентировачно цените им, нека оставя и адрес по възможност от където могат да се купят съответно...

Ако пък знаете и с монтажа колко ще излезе общо, ще е чудесно ! :)

Еуратек е последното място към което ще се обърна, така че предложения за там няма да са в помощ...

Предварително се извинявам ако е пускана подобна тема.

Очаквам вашата помощ и внимавайте повече на пътя ! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели какъв точно е проблема, за да могат запознатите колеги да ти помогнат максимално :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели какъв е проблема, за да могат запознатите колеги да ти помогнат :) .

 

Радвам се, че бързо се отзова приятел !:)

За жалост някой изрод ми го е ударил, докато беше паркирана колата в центъра (София) и на самото стъкло му няма нищо, но отвън панела е пукнат и е много грозно....и ще трябва нов панел...

Това е в общи линии....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моето е така. Даже има дупка. :evil: Преди малко се опитвах да го развия, но едното болтче не се поддава. Направо помлях торкса. Мисля да го залепя с епоксидна смола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да го залепиш, и как ще се нагрява и мърда от конзолата вътре ? То винаги иначе може да се залепи, не е там въпроса ...

Трябва да има някъде панели :(

 

ЕДИТ: Еми значи е по-добре ситуацията при тебе Иконом :) Дано се оправиш безпроблемно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А механизма здрав ли е - този, който движи огледалото? Ако е ОК, значи имаш нижда само от капака! Ако колата е с черни огледала, а не с такива в цвета на купето може и да е по-лесно да намериш. Потърси по моргите - има доста такива в/около Сф. На дали ще е повече от 20 кинта! Колкото до монтажа - не е труден - просто гледай и мисли! Въпреки нежеланието ти да се обърнеш към ЕТ, не е зле поне да звъннеш и да провериш цената, за да имаш някакъв ориентир, а не да го намериш някъде втора ръка примерно и да платиш цена като ново от ЕТ...

Ако не се лъжа, огледалата от Пасат и Джета/Бора, а и от А4 (от по-старите естественно) са същите като размер, но имат един ръб, а не са гладки като на Октавия. Казвам го в случай, че не те притеснява леко различния дизайн, пък и предполагам по моргите особенно е по-лесно намирането на чатсти от Фв.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Механизма мисля, че е здрав , но за съжаление освен,че е пукнат панела има и дупчица отдолу, абе няма да може да мине само с едната страна ,трябва целия панел да се сменя :(

Но оценявам много съвета ти и благодаря !

Относно Еуратек, ще ти дам само един пример:

Преди 1 седмица, се развали релето все пак колата е вече на 6 години и почват бавно, бавно да се развалят доста неща за жалост...

Та отивам аз при тези тъй добри хора от ЕТ, (откъдето между другото е купена колата..) и те ми казват 60 лева струва ново + 50 за монтаж ?!

И аз викам ок ,мерси.

Намерих го с един магазин на Шкода на Симеоновско Шосе за 34 лв. ! и си го смених сам за 5 мин буквално...

Примери още безброй мога да ти дам....

 

ПС. Банера ти е доста поучителен ,но тези размазани хора колкото и да се опитвам да не гледам , все ми се мяркат в погледа , доста е стряскащо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал ли си да отидеш при застрахователите ако имаш каско за да ти платят щетата(поне така разбрах,че има щета) ?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каското е на разсрочено плащане и трябва да се плати цялото докрая, за да поемат щетата, което значи да се доплатат останалите няколко вноски тоест 900лв..

Именно за това питам ако някой знае колко струва въпросният панел и откъде може да се купи, защото надали е 900 лв. :)

Иначе си прав, че каското ще го оправи без проблем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да доплатиш част от другите дължими вноски,само ако щетата е над сумите,които до сега си внесъл за каското ти.Работя в тази сфера и знам как е. :) Провери дали няма да стане врътката :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.