Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

няколко добри думи...


vloo

Recommended Posts

значи искам да си похваля колата,защото напоследък само се оплаквах от проблеми които са кажи речи неизбежни...та колицата и навъртях малко над 7000 км за няма 3 месеца и никога не ме е иставила на път,и такива неща...има кусури много ама на мен не може да ми се угоди...

знам,че темата не вълнува много от вас но исках да си го кажа за да не остане някой ,например Ники че съм недоволен и само мрънкам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те на това викам аз каквото повикало , такова се обадило ... като си гледаш колата и тя ще те гледа и слуша ;) а че няма да е супер екстра след Х на брой години на пътя и няма екстрите на новите возила хич да не ти пука ... в крайна сметка аз мисля , че е по - добре от обществен превоз :mrgreen:

Ай наздраве smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих искал да използвам темата да изразя благодарност на мойто шкоде! За втора събота и неделя ме кара по планините, накатерена с багаж и 5 говеда :lol: колицата бръмчи на 6 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее, ми то ако е така, айде и аз да изкажа огромни благодарности и дълбока признателност на моята Буба, че тука от една седмица ме влачи с багаж и тонове бумаги по неколко пъти дневно, а тя не е "товарна", ако се съди по регистрацията и. :mrgreen: Много си ми е хубава и услужлива, пу пу, като нея втора няма. smile156

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се да чуя vloo, че шкодето те радва :mrgreen: какво по хубаво от дъъъълъг път и естелка...

smile103

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм си доволен от "Снежана". Понякога влагам скромни инвестиций в нея,но тя щедро ми се отплаща. В общи линий Шкодата си е надежден автомобил и кола ,която се кара с кеф. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисля , не съм виждал закъсала Шкода по пътя.Пътувам по магистрала Хемус и на стръмните места към тунелите често има прегрели коли,но Шкоди няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със моята да чукна на дърво само един път съм имал премеждия и пак ме докара от Дупница до София със счупено делко :) Като стигнах в София почти до нас , някъде отколо 500м тогава чак угасна.

После упях да я запаля и да я докарам до нас. На следващия ден разбира се с Пътна Помощ до сервиза, на най-важното беше че от Дупница до София ме прибра , а не ме остави насред пътя по тъмно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз съм оставал хиляди пъти на пътя тази не ме оставяла...най старата наследствена шкода имаше проблем и от време на време се скъсваше да грее...и точно на хемус съм спирал 30-40 пъти преди да стигна софия...и то много често ставаше така...втората ме изостави в смолян ама пак бая преживя...та там в смолян срещнах един голям шкодар и добър майстор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисля , не съм виждал закъсала Шкода по пътя.Пътувам по магистрала Хемус и на стръмните места към тунелите често има прегрели коли,но Шкоди няма.
:smt017

 

И по Тракия така.... общо взето айзе за чукнем всички на дърво от 2 години както имам и се заглеждам по тези автомобили наистина не съм виждал закъсал някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то момчета новите е нормално да не закъсват...а старите за съжаление вече почти не се срещат по магистралите. (Под старите разбирам преди фаворит...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да то остава да видя некоя октавия 2 загряла на хемус...хаха и другото е вярно почти няма по стари на магистралите...аз 105/120 виждам сравнително често по магистралата ама по назад не съм виждал никога ...

направило мие впечатление,че са останали не малко шкоди 120 и вече повечето са запазени и много добри малко останаха неподържани...раждясали и т.н. явно само фенови си ги пазят и явно не са малко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има си и изгниляци ама карай... На мен ми прави впечатление факта че по магистралите се движат много лади и жигули ..тук там москвичи, но шкоди много много рядко. По пътя София - Варна да речем ще видиш не повече от 2-3 като ще са все местни (от най-близкото населено място). А такива пътуващи на дълъг път..много рядко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе най-много грее "новия внос" - Вектри, Астри и т.н. :lol:

 

Мдааам. А като че ли най-често в аварийната лента с вдигнати капаци и изтекли води се задминават култовите представители на ранния кубизъм - голф 2 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тази седмица пътувах 3 пъти до ботевград и обратно и видях няколко шкоди бързо движещи се...обаче видях поне 6-7 прегрели бмв-та...и няколко аудита 80 ...други не видях...а мойта да чукна на дърво натоварена на жегата пак си крета макар и да ми е мамлко висок разхода...ма си получава целувката след всеки път...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има си и изгниляци ама карай... На мен ми прави впечатление факта че по магистралите се движат много лади и жигули ..тук там москвичи, но шкоди много много рядко. По пътя София - Варна да речем ще видиш не повече от 2-3 като ще са все местни (от най-близкото населено място). А такива пътуващи на дълъг път..много рядко.

 

:)

 

аз да те питам ако ме видиш на варненската магистрала с моя Фаворит, който е с варненски номера, какво ще кажеш че съм от Варна? е аз може да съм от Варна, ама пътувам от София и обратно , защото вече 5 години там живея ;)

 

така че за колите рядко може да съдиш по регистрацията ... примерно аз карах в София една 120-ка почти 6 месеца и съм обикалял страната с нея - беше със софийски номера :) и тя никъде не ме е оставяла ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има си и изгниляци ама карай... На мен ми прави впечатление факта че по магистралите се движат много лади и жигули ..тук там москвичи, но шкоди много много рядко. По пътя София - Варна да речем ще видиш не повече от 2-3 като ще са все местни (от най-близкото населено място). А такива пътуващи на дълъг път..много рядко.

 

:)

 

аз да те питам ако ме видиш на варненската магистрала с моя Фаворит, който е с варненски номера, какво ще кажеш че съм от Варна? е аз може да съм от Варна, ама пътувам от София и обратно , защото вече 5 години там живея ;)

 

така че за колите рядко може да съдиш по регистрацията ... примерно аз карах в София една 120-ка почти 6 месеца и съм обикалял страната с нея - беше със софийски номера :) и тя никъде не ме е оставяла ;)

 

Да бе така е. Ама Ти си изключение. В масовия случай допускането, че ако колата е с менстна регистрация то най-вероятно не пътува на дълъг път е разумно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.