Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 2 фейслифт?


Recommended Posts

Момчета, доколкото знам това >>> http://skodaclub-bg.org/site/index.php? ... 9&Itemid=2 ще е фейслифта. :roll: Колата от другата снимка не прилича на фейслифт, а на изцяло нов модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, обясни на твоята снимка, приятелю, кое й е фейслифтнатото на тая Октавия... ХаХАХХАхХАхАХ Мислиш ли, че ще излезе на пазара с тая броня :mrgreen:

 

По-горните снимки напълно отговарят на новата дизайнерска линия на Шкода/Фолксваген - според мен е доста по-вероятно да изглежда така: http://www.skodaforum.nl/board/showthread.php?t=2940

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, ако излезе с тая броня, аз лично мисля да се гръмна :mrgreen: . Мисля си, че това е някакъв камуфлаж, знам ли... :roll: . Прав си, че другата снимка отговаря на дизайнерската линия на Шкода, ама, както казах това не е фейслифт, а изцяло нов модел според мен. a050.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням много добре, малко на изуст ще го кажа но, според еди си коя асоциация на производителите на нови автомобили има закон според който дадена марка има право да прави фейслифт на даден модел минимум след 3 години, а следващ модел (пример: Октавия 1 / Октавия 2) минимум след 5г.

 

Върни сега малко лентата назад на няколко марки коли и ще видиш, че е долу горе така.

 

А това няма как да е нов модел, защото от предните калници назад е същата :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, ако излезе с тая броня, аз лично мисля да се гръмна :mrgreen: . Мисля си, че това е някакъв камуфлаж, знам ли... :roll: . Прав си, че другата снимка отговаря на дизайнерската линия на Шкода, ама, както казах това не е фейслифт, а изцяло нов модел според мен. a050.gif

 

Поправете ме ако греша-но това си е нормална Октавия 2 с броня от Супърб! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.