Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Монтаж на темпомат в ЕТ


PRR

Recommended Posts

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    21

  • adrian_m

    5

  • guru

    4

  • Boomster

    4

Най-много писали в темата

Светлина на таблото и аз няма, темпомата ми е фабричен - поръчахме си го с колата - Октавия Тур. Може би евентуално на Макс-Дот дисплей може и да има някаква индикация, но докато си чета книжката не виждам в нея да има спомената такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и да свети и да не свети не ми пука, важното е да спре да ми изтръпва крака ... особенно през лятото ;) ... а и когато аз натискам газта признавам си се отпускам много и става лошо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

adrian,

С какъв двигател си? На кутийката на моя пише че става за 90bhp, 110bhp, 60bhp (SDI). Но не ставаше за PD моторите.

 

Поздрави

 

Изрових темата, за да споделя впечатления от туй технологично чудо. Големо удобство е, наистина. А относно на кои коли става. Става на ВСЕКИ един двигател, чийто педал за газта НЕ Е С ЖИЛО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби,

 

Става на всеки автомобил чийто двигател работи по технологията "Drive by wire" (т.е. това дето го казваш ма по-технологицхно) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет аз съм с Октавия 2 и на таблото при включен темпомат светва с оранжево една ..... "иконка" :mrgreen: че е включен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

започвам и аз да се замислям за темпомат ... цената не е никак висока - въпроса е колко време се чака за доставка и дали в Пловдив има кой да го монтира в сервиза ... а има ли разлика между този за 90 коня и за 110 коня?

 

Не се замисляй... темпоматът е може би най-полезната "екстра", която може да се сложи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темпомат може да си направи всеки и за 10лв. или в най-лошия случай на цената на лоста 60евро.

 

Ето линк към темата(съжалявам че е в друг форум, но е добре развита)

 

http://vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=55640

 

ПС: Условието е газ с потенциометър :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех да се замислям, че автомобилните производители прихващат от маниерите на Microsoft... продават ти продукт, който има много възможности, но ти дават достъп до малка част от тях... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-тъпото нещо,което го броят за екстра е тонираните стъкла!Как може изобщо да се правят коли без такива стъкла!!! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-тъпото нещо,което го броят за екстра е тонираните стъкла!Как може изобщо да се правят коли без такива стъкла!!! :evil:

oooo може, може ... и са много грозни ... поне според мен ... чисто ... снежно бяло :smt46

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.