Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia II 1.4 80hp


adrian_m

Recommended Posts

Изобщо някой да си е купувал такава или да е карал... Мен ми се струва малко несериозно да слагат такъв двигател на тази кола. Такива хубави купета, екстри, с тези 80 кончета ще е голяма мъка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо някой да си е купувал такава или да е карал... Мен ми се струва малко несериозно да слагат такъв двигател на тази кола. Такива хубави купета, екстри, с тези 80 кончета ще е голяма мъка...

Между другото, беше писал в другата тема, за предполагаема разлика в теглото на фабиа и октавиа от около 300кг... направих си труда да видя точните килограми, и за мое учудване, а сигурно и за твое, установих че разликата е към стотина килограма...Та в този ред на мисли, ще върви тази Октавия, ама язък за хубавата кола :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, беше писал в другата тема, за предполагаема разлика в теглото на фабиа и октавиа от около 300кг... направих си труда да видя точните килограми, и за мое учудване, а сигурно и за твое, установих че разликата е към стотина килограма...Та в този ред на мисли, ще върви тази Октавия, ама язък за хубавата кола :mrgreen:

 

:roll: стотина килограма наистина са нищо... сигурно ще върви Октавията, но ако се натоварите спокойно 4 човека с багаж ще има да се мъчи при изпреварванията. а и за какво ти и такава голяма кола ако ще я караш в града да искаш минимален разход. все пак идеята е с нея да се пътува повече а и така се усеща наистина удоволтвие от шофирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих се повозил с удоволствие на такава. Просто ми е любопитно.

Иначе, с моята с пълен товар на баир - 3-та и 4-та, на Витиня и 5-та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видях няколко таксита из София новата октавия та нищо чудно те да са точно 1.4 и да са и сложили метан няма да ме изненадат ... ако засека пак такава бих се качил само за да ги питам дали са 1.4 ... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

странно ... :roll: колкото и да е инкономично 1.9 ТДИ-то мисля че всепак на метан ще и излезе по-евтино ...

За това спор няма...Между другото, като съм се возил на шкоди-дизели таксита... шофьорите здраво псуват...

Най-много са недоволни от съединителя, който според тях много бързо се скапвал, както и от това, че харчели много масло. Между другото, някъде бях чел, че дизела на VAG, при продължителна работа на празен ход харчел масло и рязко си влошавал кпд-то....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.