Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Миене на улиците на София


Владо©

Recommended Posts

Във връзка с темата на колегата pow "Миячи-мърлячи" една полезна информация: от днес по график започват да мият улиците в София! http://www.focus-news.net/?id=n763700 Най-много ме притеснява "Графикът ще бъде съобразен с ремонтните работи, които текат в момента" - смятайте каква кал и мърсотия ще наклепат по спрелите автомобили :!: Така че - препаркирайте си колите, докато е време колеги :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така че - препаркирайте си колите, докато е време колеги :mrgreen:

 

Паркиране само на безопасни места.... в гаражи например.... иначе за всички останали има риск като при колегата :evil: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си мислех дали е наред всичко, че оня ден се случи нещо много странно пред моя блок десетина циганки почнаха да метат - по-скоро козметично де, пък вчера окосиха тревата други с резачки. И се чудех кмет ли ще минава оттам, президент ли...

А то - ще мият улиците. Мойта улица е разкопана точно пред мен на дължина около 100 и после само зарината. Не трабва ли първо да преасфалтират и после да мият?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като продължение от другата тема мога да кажа, че изринах 4 пълни лопати с пясък от двора си и го мих 40 мин. от натрупаната прах. Колата също я лъснах, ма там време не съм засичал, беше ми кеф отвсекъде :mrgreen: . Присъединявам се към предупреждението на колегите - пазете си колите( и дворовете, евентуално ), ако мърлящите миячи ще минават покрай вас.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.