Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с арматурното табло


milen111

Recommended Posts

Притежавам Шкода Октавия 1.9 ТДИ - 90 к.с. произведена 1998 год. От известно време имам проблем с арматурното табло. Отказаха ми отчитането всички стрелки, част от лампите/масло, чип, гориво/, както и сигналния зумер. Срещал ли е някой този проблем и как се отстранява. Борд компютъра ми работи, но отказа и да отчита температурата отвън, въобще липсва при превъртане на данните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен от 3 дена ми спира цялото табло,спира за малко и след време пак си работи нормално :evil: Нямам представа от какво и утре съм намислил да я карам на 1 диагностика :( Ако разреша проблема ще пиша ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разровете се в по-старите теми, имаше 1-2 посветени именно на този проблем. Колегите там споменаваха за изстинали спойки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така отначало - включваше изключваше, а сега постоянно не работи. Проработва ако я оставя за дълго на слънце, но за кратко. Казаха ми, че било от нагряването и после изстудяване от климатика на платката на таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошли в клуба на прецаканите :( На мен ми се появи този проблем като ми сложиха алармата. Та сега мисля да ходя другата седмица до Благоевград да ми я махнат. Дано да е от това, щото иначе ми казаха, че трябва ново табло да си взема. Пишете ако се намери решение на проблема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ milen111, xpyc и sevie!!! smile189 Ползвайте бутона между "Лични съобщения" и "Въпроси/Отговори". Не се изисква специална тапия за работа с него! Просто маааааалко повече усилие от надигането на чашата с кафе/алкохол :mrgreen: Ако имате желание де! Ето ви и две теми по вашите проблеми - изчетете ги от-до и...успех!

 

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... 0%E1%EB%EE

 

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... 0%E1%EB%EE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.