Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко ФЪН в униформа


The Best Forman

Recommended Posts

Евала този полицай е достоен за похвала .. дори и за собствената си жена не прави изключение ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време в Добрич имаше един ИЗПИТВАЩ(много,ама много гаден)!Сега вече е ИНСТРУКТОР!

2 или 3 пъти скъсал жена си на изпита за книжка.И до ден днешен жена му няма книжка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време в Добрич имаше един ИЗПИТВАЩ(много,ама много гаден)!Сега вече е ИНСТРУКТОР!

2 или 3 пъти скъсал жена си на изпита за книжка.И до ден днешен жена му няма книжка!

 

Ами лошо няма.... и аз така бих направил ако знам че този човек е опасен за себе си и за другите !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време в Добрич имаше един ИЗПИТВАЩ(много,ама много гаден)!Сега вече е ИНСТРУКТОР!

2 или 3 пъти скъсал жена си на изпита за книжка.И до ден днешен жена му няма книжка!

 

Преди колко време т'ва бре? Че за моя изпитващ там се носеха такива слухове, а аз мислех, че ташак си праат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди колко време т'ва бре? Че за моя изпитващ там се носеха такива слухове, а аз мислех, че ташак си праат!

 

о това преди много години сигрно повече от 10 ще да са-15 сигурно!

Аз преди 5 изкарах курса......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

о това преди много години сигрно повече от 10 ще да са-15 сигурно!

Аз преди 5 изкарах курса......

 

Начи може наистина изпитващия ми да е бил въпросния дзвер ;) Аз книжка имам от '95...майче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не знам някой да се е родил научен, или някой да се е научил как се шофира от гледане и от четене на книги. Евала на такива хора дето се правят на големи шофери и само псуват жена си (детето си), че са некадърни. Примери такива има много, тези хора са за пример ... какви не трябва да бъдем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.