Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнението ви за този Голф


adrian_m

Recommended Posts

http://www.hothatchheaven.com/1/golf-gt ... rsee-2007/

 

По другите форуми се наблюдават доста положителни оценки. На мен също уникално много ми харесва този автомобил....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само две думи - перфектно чудо smile161 , ей тая снимка най ме изкефи, както и факта че двигателя е на Бентли Континентал.

 

kkk.jpg

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо на български по темата >>> http://www.auto-motor-und-sport.bg/?act ... t&rec=1199

 

Иначе и мен не ме радва особено. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъммм.. откъм дизайн на мен ми мяза малко на онези "автомобили от бъдещето" във второ- и треторазредните фантастични филми от средата на 80-те... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми харесва на външен вид а що се отнася до двигателя всеки може да сложи такъв двигател на каквато си поиска кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а що се отнася до двигателя всеки може да сложи такъв двигател на каквато си поиска кола

 

Абе баш на всяка кола... Като се замисля, колко е голям агрегата на Вentley Сontinental-а (онзи ден има близка среща с едно такова..."нещо"), се замислям дали би могъл да се постави където и да било, в която и кола да е. Все пак Голф-а е без задни седалки заради туй чудо :mrgreen:

 

Мен пък ме кефи и с голямо удоволствие бих се метнал на него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъм много ама много противоречиви чувства в мен по отношение на дизайна, а за мощността - не съм пилот изпитател :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а що се отнася до двигателя всеки може да сложи такъв двигател на каквато си поиска кола

 

Абе баш на всяка кола... Като се замисля, колко е голям агрегата на Вentley Сontinental-а, се замислям дали би могъл да се постави където и да било, в която и кола да е.

 

Ето два примера че може да се сложи какъвто си искаш двигател на каквато си искаш кола :D пари да имаш всичко става.

main.jpgmain.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето два примера че може да се сложи какъвто си искаш двигател на каквато си искаш кола :D пари да имаш всичко става....

 

Човеко - ти виде ли някъде на тоз Golf да му стърчат не'кви измишльотини??? Разликата, външно на този Golf GTI W12 със стандартната петичка е в раздутите калници, огромните въздухосборници отстрани и броните (на първо четене)! Иначе е ясно, че може и реактивен двигател Ролс-Ройс да туриш на ЗАЗ-ка! Ама ще се вижда ли автомобила :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ще се вижда ли автомобила :mrgreen:

 

Това не е важно важното е че ще е ЗАЗ със Реактивен двигател :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички подобрения по външния вид имат за цел да подпомагат аеродинамиката на автомобила. А дали в Перник маструбират на снимките на колата??? :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.