Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Привет! Имам и въпрос...


Boomster

Recommended Posts

Взех Румстъра. Навъртях в спокоен стил първите 200км. Страшно много съм доволен от нея. Доста светъл и просторен интериор, много приятна за шофиране и вози много добре, а темпомата направо ме довърши, няма такъв кеф и пътуването на дълги растояния определено няма да е толкова изморително.

Довечера ще я снимама и ще постна няколко снимки.

А после ще има и smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Boomster

    13

  • ammcfc

    9

  • zloQQ

    5

  • gogata

    5

Най-много писали в темата

Взех Румстъра. Навъртях в спокоен стил първите 200км. Страшно много съм доволен от нея. Доста светъл и просторен интериор, много приятна за шофиране и вози много добре, а темпомата направо ме довърши, няма такъв кеф и пътуването на дълги растояния определено няма да е толкова изморително.

Довечера ще я снимама и ще постна няколко снимки.

А после ще има и smile159

 

Честито! Само приятни емоции да ти създава!!! smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига бре, как успя да вземеш колата за седмица само ?!?! Малиииии, тва или е късмет, или ЕТ вече са Европейска фирма. Нема значка, важното е, че дзверо е при тебе вече. Честито придобивка, още много Х 200 км. приятни изживявания с нея и да лежиш само до жената, никога под колата :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова, точно 1 седмица. Миналия понеделник задействахме нещата и този понеделник следобяд ми се обадиха. В договора пише че до 20 дни ще си я получа, ама нъцки, за 7 дни. Браво на ЕТ. Може наистина да се опитват да станат европейска фирма, от което ние(клиентите) само ще спИчелим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко късно се включвам в темата, но честито и от мен. Направил си най-добрия избор. Аз като започнах да чета в началото темета, чета първа страница, чета втора и си викам "Абе тоя пич що не се преориентира да вземе един Руумстър, 100 пъти по-добе от Фабия 1" (да не се обиждат хората с такива). И точно да пусна едно мнение и гледам на 3 стр. че точно това си решил. Чак се зарадвах за теб. Бравос, още веднъж честито и поздрави за избора на бензинов мотор :)

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.