Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Миячи - мърлячи


РусенскоВарено

Recommended Posts

Привет, колеги,

 

Нощното миене на софийските улици е добра идея, но измиването на улиците и тротоарите се превръща в засипване с боклуци, прах и пясък на дворовете и колите на гражданите. Всичкия натрупал се пясък от съседния строеж и всички останали нечистотии бяха в двора на ресторанта ни и по предницата на Окти. Звънях в Столична община и фирма Волф, никакво съдействие или дори извинвние не чух от тях, само от Волф ме посъветваха ако имам претенции към тях, да съм се обърнел към КАТ.

 

003705333.jpg

 

003705334.jpg

 

003705335.jpg

 

003705337.jpg

 

003705339.jpg

 

003705341.jpg

 

003705344.jpg

 

003705346.jpg

 

Съжалявам за качеството на смимките, но са от телефона ми. Ако усетите по нощите миячи и колата ви е отвън, внимавайте да не ви я " измият " като мойта или да намерите боклуците от тротоара " прилежно събрани" пред входа или в двора ви.

Утре ще измия колата да видя колко драскотини ще изкочат от "хигиенизирането " и тогава може би наистина ще се ядосам. :smt034

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек в днешно време на никой не му пука какво прави и по точно как го прави .. важно е просто да си свърши работата .. но как ще е свърши .. само той си знае .. според мен няма файда .. да се обаждаш наляво надясно .. все пак живеем в България ;);)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек в днешно време на никой не му пука какво прави и по точно как го прави .. важно е просто да си свърши работата .. но как ще е свърши .. само той си знае .. според мен няма файда .. да се обаждаш наляво надясно .. все пак живеем в България ;);)

 

Поздрави

 

Със всичко казано от теб съм съгласен,но с това да си мълчим когато сме прави несъм съгласен. Колега pow сигнализирай до медийте ако трябва!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, що не пуснеш снимките из медиите? И без това в момента няма много новини и ще ти обърнат внимание :!: А ние си плащаме данъци и получаваме в замяна среден пръст - и като отношение, и като действия спрямо нас.... Аз се ядосах, представям си на теб какво ти е...:evil: :evil: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега Цецо Кънчев ще дойде да каже че колите пречат на циганите да мият улиците и трябва всички да минем на каруци :evil: :evil:

 

А тоз Цветелин Кънчев трябва да го изпратят с ракета на Марс за си затвори устата... Баси и противния мангал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тоз Цветелин Кънчев трябва да го изпратят с ракета на Марс за си затвори устата... Баси и противния мангал!

(малко нецензурно) мен, ако питате, на същия този Ц.К., за да му затворят устата, трябва да му набутат в нея една точно определена част от мъжката анатомия... Което, за съжаление, освен да достави удоволствие на споменатия ....мъж, надали ще изчисти тротоара пред входа или лъсне колата на колегата pow :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, колеги, за подкрепата. Владе, що да тормозим некой човечец да си бута семейните ценности у мърлявата уста на Ц.К., на тоя много бой и само бой, друго не заслужава, съвсем се е самозабравил. Ще драсна един имейл до бТВ, да видим ще излезе ли нещо.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.