Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Роми и скинари се биха в София


adrian_m

Recommended Posts

Малееее - Евгени, то т'ва при нас бре... К'во си разбунил духвете сред тея прослойки в района?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дееба и слободия!!! :evil: Па и таа полиция да ги остава да са избият взаимно. И от цигани и от скинари нема смисъл. Еднакво пречат. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се оплакват тези "роми" които са работещи хора като нас? Оплакват се тея дето имат по 1798097 деца и роват по кофите....А пък скинарите за ква кауза се борат? Те налитат на бои на кои може, да бяха само на цигани....може да те збият, че си рапър, скейтър, метъл и още за кво ли не ей така...никои не оправдавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дееба и слободия!!! :evil: Па и таа полиция да ги остава да са избият взаимно. И от цигани и от скинари нема смисъл. Еднакво пречат. :evil:

 

напълно съгласен...циганите мине не мине време и се изявят по некой убав начин...а скинарите постоянно го правят...например пребиха сумати пънкари на един концерт,неясно какво им пречат пънкарите ама карай...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно съгласен...циганите мине не мине време и се изявят по некой убав начин...а скинарите постоянно го правят...например пребиха сумати пънкари на един концерт,неясно какво им пречат пънкарите ама карай...

 

Aз бях на концерта (на Радио Тангра дето бяха и Exploited smile035 )

Принцино скинарите се събират 100 човека и нападат като са по 10-15 пънкара иначе няма проблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пЪнко нЕма Умре!!!

Не съм расист, но ако се сдобия един "Апах" с пълно бойно снаражение, с удоволствие бих застанал над мангалския квартал и бих се позабавлвал! Може и крайно да се види на някой, но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко , много ти е скъпо желанието ... аз бих се задоволил и с един Т 72 , па да видим танк гуми върти ли smile153

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile020 Проблема с масовото циганизиране на държавата е много сериозен.Дадоха на манговците доста права и сега са вирнали носове.Сами виждате докъде се е стигнало и ви уверявам ,че на зле върви работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kак се прави във всяка себеуважаваща се държава? Идват отряди специално за такива случаи със селзотворен газ палки и щитове. Дали няма да се разбягат циганиорите на селзотворен газ?? Ама не, щом и куките ги е страх от тях за кво иде реч?? Мен ме дразни и че в гратския транспорт ако изглеждат зле циганите контролите само ги подминават!!! После равнопоставени да сме, да ама те явно даже са превилигировани май!!! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ставаше въпрос за някоя футболна агитка много бързо щяха да ги потрошат от бой , да ги арестуват за хулиганство и да ги допребият ... НО това е "малцинство" и ще излезе расизъм , геноцид , репресия и още бог знае какви сложни думички ;)

Некой скоро говореше скоро за държава и , че щяла да побелява ... АЛООУУУ къде ти е държавта и на кой е потъсена сметка за потрошените коли и витрини от тая сган smile041

Но все пак като всеки трезво мислещ човек бих казал , че кило С4 на Жабарника би свършило перфектна работа , а ако бъде добавен и малко Напалм на вкус ... те от това по добра рецепта нема :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еволюцията предпочита по-простия организъм да преживее така че.......ще изчезваме....най-малкото едно българско семеиство колко деца има а едни "ромско" каква армия има?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

действително полицаите не знаели колко твърдо да действат спрямо ромите, защото се страхували да не бъдат обвинени в дискриминация.

 

 

трябвало е от цяла софия да съберат полицайте + полицията на районите градове и с палките да им насинят циганските задници.

 

деббеа мизерното въшливо племе. Като са много са смели, а като е един -2ма и си мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

трябвало е от цяла софия да съберат полицайте + полицията на районите градове и с палките да им насинят циганските задници.

 

 

 

Гражданска война щеше да стане....Ма то и друго решение на тоя проблем няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

деббеа мизерното въшливо племе. Като са много са смели, а като е един -2ма и си мълчат

 

за съжаление и като са 1-2 ма пак се правят защото винаги знаят че всички цигани са на тяхна страна...... за 10мин се събират 200 човека от махалата :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха един слон настъпил мравка и и казал - извинявай ... четиримата пребити били невинни жертви и това го казват просто ей така по ТВ -та - няма арестувани , няма обвинени , а само един наркодилър с полицейска защита ... е*а ти дръжавата :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М даааааа както казаха по ТВ-то полицията прибра протестиращите екозащитници, ама тия с брадвите се разхождаха спокойно, ама това било с цел както каза зам. министъра за да не се ескалира напрежението.

 

Малцинство сме си в собствената държава и това е. И тук в Захарна фабрика си убиха човека, за тоя дето духа.... и никой нищо не направи. Това е истината, тия са организирани, подкрепят се ...... ама и ние сме си виновни щото на един "ром" никой нищо не смее да кажа, ни билетче да поиска, да не говорим когато в градския транспорт преджобат някоя жена и почне да вика за помощ всички гледаме отстрани и се отдръпване smile181

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но все пак като всеки трезво мислещ човек бих казал , че кило С4 на Жабарника би свършило перфектна работа , а ако бъде добавен и малко Напалм на вкус ... те от това по добра рецепта нема :mrgreen:

 

 

smile159 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Само не разбрах защо е ходила линейка до Факултето??? Да не би да са си платили здравните усигоровки??? Май "НОЙ" само на мен ми пълнят пощата със заплахи. А чаветата на по 10-ина годинки с брадвите видяхте ли ги??? Зам. министъра май не ги е видял..

 

До "zloQQ" - Май сме съседи :) Аз съм до 17-то училище :) Иначе не съм виждал "L&K" из махалата???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...До "zloQQ" - Май сме съседи :) Аз съм до 17-то училище :) Иначе не съм виждал "L&K" из махалата???

 

Не точно... До колкото си спомням 17-то е близо до 123-о, нали? Аз там учих малко, а в "Банята" едно време започнах да тренирам плуване...и така...дооооста време ;) Иначе живея точно до Булстрад в Разсадника! За т'ва не си виждал L&K-то... А иначе, около теб точно мисля, един друг съ-клубар има апартамент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Само не разбрах защо е ходила линейка до Факултето??? Да не би да са си платили здравните усигоровки??? Май "НОЙ" само на мен ми пълнят пощата със заплахи. А чаветата на по 10-ина годинки с брадвите видяхте ли ги??? Зам. министъра май не ги е видял..

 

До "zloQQ" - Май сме съседи :) Аз съм до 17-то училище :) Иначе не съм виждал "L&K" из махалата???

 

А спокойно видели са ги в момента тече мащабна операция по издирването им smile177 smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене от цялата тази история ми стана ясно, че не е имало никакви скинари!!! Защо тогава журналята продължават да го повтарят и на всичкото отгоре (поне бТВ ми направи впечатление) го обявяват като "сблъсък между роми и българи", а не "нападение на цигани над българи"!!! :evil: :evil: :evil:

 

Държава, която търпи да я наричат Булгаристан и Дасиканипи няма дълго да живее!!!

 

ПП- "дас" е циганска дума в първо значение РОБ, за сметка на РОМ в първо значение ЧОВЕК. Така циганите наричат всички нецигани, като ползват и "гаджо", което пък означава по-скоро другоселец, чужденец. "Дас" в тарикатските говори от първата половина на 20в. е означавала "глупак", "будала". "Дас" казват циганите и на сърбите, хърватите и т.н. Но не знам дали в речниците циганско-сръбски например сърбин=дас, както е в българските такива, съответно в официалните издания на цигански, и ако е така как циганите като кажат "дас", разбират дали иде реч за сърбин, българин или танганаец...

 

Това е само един дребен щрих, към безграничната циганска наглост!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това си е жив расизъм на цигани срещу българи и правилните действия са това

http://clip4e.com/play_qponskata_policiq_ne_si_popliuva.htm&rel=1

Не може 200 крадливи,неграмотни,незнаещи дори народния език говеда,да БЪДАТ ОСТАВЕНИ да рушът цял квартал,да посягат на органи на МВР и въобще да всяват смут сред населението дни наред!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.