Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За лизингов отдел на ЕТ


stenly

Recommended Posts

Здравейте момчета :) Както знаете преди месец семейството ми стана собственик на четвърта кола от Еуратек. До сега всичките коли сме ги взимали кеш и нямаше никакви проблеми. В ЕТ ми предложиха безлихвен лизинг за една година и за да не си блокирам парични средства реших да взема новата Фабия именно по тази лизингова схема! Трябва да ви кажа, че съм изключително разочарован от отношението на служителите от лизингов отдел. До сега нямам никакво оплакване от персонала... Сервизът е на високо ниво както съм твърдял винаги, но лизинговия отдел е под всякаква критика! Очаквам с нетърпение срещата с ръководството на Еуратек :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента КАКАТА, която ми държа такъв тон ще се срещне с директора си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a kakво точно е станало ????

държала ти е кофти тон за това ли не си доволен ?? абе и мацката е човек може да е имала кофти ден :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мацката може да е имала кофти ден, ама е длъжна да е любезна. :) Има същата една "готина" "девойка", дето обикновено виси на рецепцията :evil: . Тя ми предаваше колата, `щото по това време почти целия останал персонал беше ангажиран с автосалона и през цялото време ми се караше за нещо :x .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly-да не те е отрязала нещо(щом е била хубава КАКА) и да си и набрал :oops:

 

Шегувам се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ще разбереш най-накрая защо хората се оплакват.

Като те прецакат няколко пъти и в сервиза ще дойдеш на мнението на не малка част от хората които са имали вземане даване с ЕТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента КАКАТА, която ми държа такъв тон ще се срещне с директора си :)

 

Много правилно и си пази бележките за преводите. Преди време мойта е платих кеш и ме търсиха от лизингов за 6 неплатени вноски. Иначе ги режи и мачкай защото ти се качат на главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ще разбереш най-накрая защо хората се оплакват.

Като те прецакат няколко пъти и в сервиза ще дойдеш на мнението на не малка част от хората които са имали вземане даване с ЕТ

 

В сервиза надали ще се случи това ама карай ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей какъв потаен човек, един път да се оплаче от ЕТ и да не каже какво е станало, то небяха защити то не беше чудо. Чак ушите ме засърбяха да го чуя. smile169

 

Успех в споровете и дано всичко приключи добре smile076

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stenly, има ли развитие с КАКАТА и шефа й? ;)

 

Лек скандал, леко мъмрене и малко червени бузки :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само?! А някъде за некоректно отношение към клиентите, уволняват, не им се карат на служителите!...Колко жалко, че БГ не е това "нкъде" :(

....аз лично бих я напляскал по дупето, не по бузките :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....аз лично бих я напляскал по дупето, не по бузките :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Зависи от каката ;)

Зависи от настроението :mrgreen: :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие на садо-мазо го ударихте с това пляскане, бе! smile001

 

Сори за офф-а :oops: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кака първо не е хубава,второ така работи,че има поне 2 скандала на ден там и трето се държи нагло с клиентите.Там не клиента има право ,а тя .В ЕТ има доста объркан ред на работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя кака не е хубава? Тая с чаровно раздалечените предни два зъба или другата с очилцата тип "зубър" (говоря за младичките две)

Мене и двете ме кефят :mrgreen:

Хубави са :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези в лизингов отдел наистина са много зле. Като ми дадоха колата с всички документи ги питам, а къде е лизинговия план и девойката ми отговаря ами още няма такъв план, защото не е минал в счетоводството. Аз й казвам е как няма бе хора нали ми казахте, че всеки месец трябва да внасям по еди колко си пари и тя ми вика ще ви го дадем до 1 седмица само да мине през счетоводството и така 4 седмици им звъня само ме прехвърлят от лизинга на счетоводството и обратно. Писна ми и поисках да говоря с финансовия директор или направо да се срещна с него. Бях много учуден, че ме свързаха по телефона с жената (финансовия директор). Обясних й за какво става въпрос и до вечерта ми бяха пратили лизинговия план на факс.

Дано и в сервиза не са така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каката е една злобна лелка с комунистическа прическа и злобна физиономия :lol: Следващият път само да си отвори устата и ще я изпраскам със светкавичен шамар през устата :D упълномощен съм от когото трябва :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.