Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

пак търся съвет


vloo

Recommended Posts

здравейте,то тая мойта няма край...

та сега слагам една черна точка за Симо от зоопарка,сега ще обясня защо...преди известно време е правил предни мост на ники kolev123 и явно не му е било много зор...защото още първия път когато погледнах колата на канал видях,че носачите са единя заваряван( амортисьора към носача) а другия сцепен,.,.смених планка която се беше изкривила следствие на пукнатия носач...сега се случи че новата планка която смениха при сашо( черна точка и за него-видяха че е пукнат и не взеха каквито ид а било мерки например заварка или тн.) та планката се е откачила носача се е счупил и сега амортисьора виси и колата е само на пружина...та въпроса ми е как бих могъл да закрепя положението за месец два докато събера всичко за нов мост и т.н. на мен ми дойде идея за заваряването на амортисьора към носача ...ама ако има друг по сполучлив варянт ще съм благодарен///

благодатя и предварително...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, и на мен преди години ми се беше счупил носача по дупките за болтчетата на планката на амортесьора и той висеше и тропаше. Завариха ми го при Сашо от Брегалница - не е мръднал и до днес, без проблеми се отвиват болтовете за смяна на амортесьор. Така че нещата явно опират до качествена заварка. Направи го тогава оня най-възрастния майстор, дето поне от 10 години работи там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заварявай и не се бой!

 

Аз съм така - кварталния тенекеджия ми завари двете гайки, подсили ги малко и вече половин година всичко е на 6! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колеги... минах през едно приятно сервизче в което ме изпратиха от сервиза на сашо на брегалница...там двама много симпатични майстори ми оправиха работата с телоподаващото...слушаха Z-Rock и бяха пичове...а даже единя от тях е собственик на трабанта пикап ако го знаете...та свършиха ми работа и съм много доволен от тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

offtopic :oops:

 

vloo, да координати на сервиза ако не ти е проблем. Може и на ЛС. :) Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами този сервиз се намира на пряката на симеон на която се намира магазина за части на шкода...мисля овче поле...само че е от другата страна на симеон и е първия сервиз...работят един едър чичка с очила тъмни и един сравнително по дребен на име Илия...илийката...самия гараж има доста неугледен вид...ама хората са готини и според мен мераклий...ето и адреса http://bgmaps.com/map.asp?sid=a36802845 ... 9_48.y=169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе всичко много хубаво сте го описали ама понеже на моя мост липсва една такава гаика си го направих с болт и гаика и съм доста доволен от решението на проблема. Ама доста зор беше на мястото на гаиката да пъхна болтче отгоре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да колега и аз мислех с по голяма гайка да реша проблема обаче парчето което се беше отчупило от носача беше на такова място и с такъв размер че нямаше начин...но хората ми го направиха така че да не прецакват амортисйора защото той си е читав...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.