Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Top Gear Polar Special


guru

Recommended Posts

аз лично съм си харесал НИСАН НАВАРА и ще гледам по коледа да се сдобия с такъв :D

 

Добре си решил.

Аз мога да ти дам моите впечатления за Патфайндър 2.5 около 170 коня трябва да е (не съм гледал по характеристиките само слухове).

За 65 000 три пъти сменян съединител.

Малко неприятен за каране с висока скорост по магистралата - много високо изнесен център на тежестта и малко нестабилност. По чукарите е ОК. Седалката е скапана като материя за половин година е силно деформирана и набита.

И сега едно мое субективно наблюдение - не знам дали е нормално но ми се струва че в момента на натискане на съединителя оборотите се качват (разбира се при вече освободен педал на газта). Забелязал съм това и при дачиите. Може би това да е причината за повредата на съединителя.

 

Иначе за тези пари тази грамадна кола си е направо попадение.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично съм си харесал НИСАН НАВАРА и ще гледам по коледа да се сдобия с такъв :D

 

Доста добре си го решил ... и на мен този джип ми допада много .. дай боже и аз да се сдобия с такъв скоро 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Нисан Мурано, е по-добрият вариант, но е по-зле извън пътя. Мнохо ми харесва като дизайн, но по принцип съм фен на Евро колите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги от новите нисани не съм карал,ама от по-старите патроли съм..и са точно както казва колегата один с изнесен високо център на тежеста което е супер гадно при скорост дори от 70 км/ч на завой...скоро едни познати (покрай който карам джипки) си взеха тойота ланд круйзер от 89 та и при нея няма нищо подобно колата е с класа отгоре...и колкото да харесвам нисан навара ( а то е много ) винаги бих предпочел тойота...да не говорим че хайлукса е изпитан модел с години по всички пазари и като оффроудър и като шосеен модел...

тва е лично мнение... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За непросветените, ще обясните ли какво точно е Топ Гиър?

 

Едно предване на ВВС. На мен лично не ми допадат крайните им мнения и понякога идиотските "тестове" (примерно, за да покажат колко са здрави поршетата пуснаха пиано върху едно :| ). Влез в youtube.com има доста моменти от предаванията им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спрял съм се на НАВАРА защото е най-удобен вътре ... и ХИ-ЛУКС-а гледах и Л200 на МИТСУБИШИ гледах, ама наварата най-ми допадна ... казвате проблем със съединителя ... ако наистина е така -да я поръчвам АВТОМАТ? ... въпреки че не съм привърженик на автоматиците

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Нисан Мурано, е по-добрият вариант, но е по-зле извън пътя. Мнохо ми харесва като дизайн, но по принцип съм фен на Евро колите.

МУРАНО-то ... е SUV ... не е ОFF-ROAD-ер ... а и на мен ми трябва кола за лична употреба и същевременно за работа ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Нисан Мурано, е по-добрият вариант, но е по-зле извън пътя. Мнохо ми харесва като дизайн, но по принцип съм фен на Евро колите.

МУРАНО-то ... е SUV ... не е ОFF-ROAD-ер ... а и на мен ми трябва кола за лична употреба и същевременно за работа ...

Вече ми стана ясно. Явно не съм правил разлика между СУВ и наистина високо проходима кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Нисан Мурано, е по-добрият вариант, но е по-зле извън пътя. Мнохо ми харесва като дизайн, но по принцип съм фен на Евро колите.

МУРАНО-то ... е SUV ... не е ОFF-ROAD-ер ... а и на мен ми трябва кола за лична употреба и същевременно за работа ...

Вече ми стана ясно. Явно не съм правил разлика между СУВ и наистина високо проходима кола.

 

нисан и в частност НАВАРА се сглобяват в Испания ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте някакъв линк към off-road форум на български :roll:

 

http://forum.offroad-bulgaria.com/

 

http://www.naoffroad.com/forum/index.php?act=idx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.