Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Айде на морето


Боби Доктора

Recommended Posts

Колеги, ще ви отърва за малко от присъствието си. Мисля да разходя малко жена ми и Марта до морето. (Созопол) Заминавам днес (12.08.) Ако има там около мен някой да свирка - да пийнеме по бира. Айде - със здраве! 0887 601 759 - Боби. smile111 smile110 smile133 smile112 smile127

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятна почивка Биби и лек път :) Ако сме на близо ще звънна да се видим :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятна почивка, Боби! Моята вече мина за съжаление, така че топни се в морето и за мен веднъж, а аз ще пийна една биричка за твое здраве smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост приключихме с морето за тази година, тъй че бирата ще я консумираме на софийска територия!

А вие добре си починете!Много слънце и весело изкарване от нас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.