Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Датчик и лампа за маслото


Ficho

Recommended Posts

Колеги понеже при палене не ми засветва лампата на маслото и търся проблема. Един колега ме посаветва да дам контакт и да откача клемата на датчика за маслото и да я дам на маса, ако светне лампата значи датчика е за смяна,и проблема не е по кабеляците и лампичката.

Та въпросът ми е къде точно седи този датчик зверих се по блока на двг-то да го скивам но не успях кйорав ли съм незнам, някъде по блока мисля да е но къде???

 

Благодаря предварително! И ако някой колега е имал проблемми с лампичките на уредите и осветлението на таблото нека да сподели че половината не бачкат (имам форман 94)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

normal_datchik.jpg

 

Незнам дали ще се ориентираш от таз схема - №65 намира се откъм скоростите горе - долу на нивото на стартера , а за крушките е нормално да са поизгоряли повечето ако не са сменяани досега .

Във всеки магазин ги има на кило 1.2 W без цокъл .

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммм относно крушките ги смених повечето когато си сменях жилото на километража демек преди седмица :D а за датчика утре ще го диря по схемата.

Мерси много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Има един , който се явява маса на лампата т.е. като го допреш към блока или към околно желязо би трябвало да светне лампата на таблото при подаден контакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.