Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-после дойде време да се похваля


guru

Recommended Posts

ами ... за чипа ми гарантираха че ще докара малко над 150 ... и допълнително филтъра и гърнетата около 160-165 е ... абе бая си дърпа в момента честно казано ... а чипа го сменя RS-MAD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още утре сутринта ще си взема АутоБилд! smile194

 

Не само ти Гога .. и аз отивам .. сън няма да ме фане :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, честито, 6,30 ч. отваря будката с книжата до нас, утре съм там рано рано.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи тези уреди VDO- на снимките едниния е за напрежение на акумулатора,а другия за какво е :roll:

 

Лестно ли се възват-аз мисля да си слагам за акумулатора,налягане на маслото и турбото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още когато видях Октавията в Ауто билд, разбрах, че е на някого от форума.

Наистина колата е много добре измайсторена.

Незнам защо обаче, в горният ляв ъгъл /на нощната снимка/, пише, че вечерно време идва голямото изпитание на окачването?! Ва къкв смисъл е написеано?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за това трябва да питаш собственика!

 

Явно много дрифтва или си спретват нощтни ралита и гонки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още когато видях Октавията в Ауто билд, разбрах, че е на някого от форума.

Наистина колата е много добре измайсторена.

Незнам защо обаче, в горният ляв ъгъл /на нощната снимка/, пише, че вечерно време идва голямото изпитание на окачването?! Ва къкв смисъл е написеано?

 

не бе колеги ... малко е объркан коментара ... за тест на амортисьорите става дума ... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления!!!! Гордея се че имаме такива колеги и нека за в бъдеще имаме повече подобни изяви! Браво =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.