Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия VRS


RETURN

Recommended Posts

werz има Октавиа РС 2,0 бензин. Да, от скоро има РС дизел, 170 коня. Впечатления, колкото и да искам не мога да споделя, ама трябва и двете да са дзверове :evil: :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

werz има РС бензинка 200к.

Имаше едно момче-пишеше се tihok-и той имаше Рска бензинка!(но не влиза-само се похвали и това беше от него)!

 

Впечатленията-werz ще ти каже най-добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой купил ли си е досега такава???

Ако си е купил да сподели впечатления :)))

БТВ:А има ли Октавия WRS dizel???

 

Има из София, някои са само външен тунинг на броните, другите са си VRS-ки. Мисля обаче че няма почти никой тука във форума който да притежава такава. А дизеловата се появи отскоро на БГ пазара, една на автосалона я купиха веднага. Но ако решиш да си поръчаш дизелова ще чакаш доста според мен, виж за бензинови може и да имат в наличност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Octavia VRS има werz. Неговата е синя. Но си е 2.0TFSI. В България VRS дизел не се внася. Що - питай ги тия от ЕТ. Иначе Octavia VRS Diesel е "само" 170 коня и според мен е по-добрия вариант...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR, дизелова РС-ка имаше на салона през юни и според едно от момчетата на щанда я предлагали вече в БГ :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR, дизелова РС-ка имаше на салона през юни и според едно от момчетата на щанда я предлагали вече в БГ :) .

тя мисля че беше и продадена така че сигурно движи някъде из бг пътища. допреди 2 месеца не я предлагаха но вече може и да я има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR, дизелова РС-ка имаше на салона през юни и според едно от момчетата на щанда я предлагали вече в БГ :) .

 

Гога,

 

Поръсвам си главата с пепел :mrgreen: От друга страна в ценовата листа на ЕТ продължава да я няма...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

adrian_m, те още по време на салона я продадоха. Имах предвид, че уж от тогава я предлагат на пазара тук.

 

PRR, ако гледаш ценовата листа в сайта, няма да я видиш скоро. До май месец им стоя листата с цените на Фабия от Нова Година :mrgreen:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, в крайна сметка как се развива слуха, че PORSCHE.BG ще стават официален вносител и на SKODA...?

Щото тия ЕТ...за тях само smile150 smile058 smile042 smile176 smile037

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка никак не се развива, понеже ЕТ си е подновил договора до 2009 (или 2010 :roll: ). Пък и като гледам как строят центрове на поразия, надали ще пуснат кокала току тъй. Сега единственото, от което имат нужда е да си подобрят обслужването и ще станат цвете просто :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да я няма в ценовата листа на ЕТ :) Я вижте по-добре на дъното на оборудването "Амбиенте" :mrgreen:

 

http://www.skoda-auto.com/NR/rdonlyres/EF4B0B29-6ABD-4061-A899-C860B2C24594/0/cenova_new_octavia.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DIESEL POWER!!!
:smt017

 

П.П. Предчувствам, как сега ще се заформи поредния спор дизел/бензин. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що трябва да се заформя спор? Който иска бензин си кара на бензин, който иска дизел си кара на дизел.

При цената на Octavia VRS, дали е бензин или дизел е последна грижа на бъдещия собственик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво бъркат,ако са акцизни-ти си я взимаш нова от магазина и си я плащащ,или лизинг ползваш-това и е цената-няма да и плащащ после и акциз я!

 

Те ЕТ са поставили цена(крайна)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо бохо,каква тема.Ми доредих се да покарам и Окти VRS дизел,върви доста прилично,по тих е от версията с 140 магарета.Правих и опити за разлика в разхода и дизела харчи 1-1,5 по-малко.Много приятен автомобил,но не бих купил такъв,въпреки,че съм фен на дизела.

Идеята на VRS e дразни далеч по-скъпи и мощни автомобили и реално да получиш повече за парите си.Бензиновата версия ускорява по-добре,доускорява по-добре,звукът от турбото е отличен.Позволява заигравки с почти всички автомобили до 300кс на магистралата и най-вече дава едно чувсто на гордост,когато някои пич със скъпа кола,с който сте имали заигравка дойде и попита колко кс е колата.Изражението на лицето му когато кажеш ''само 200'' е безценно.

В интерес на истината категорично препоръчвам ТФСИ двигател-дали 2л или 1,8 е въпрос на избор,но и 2та са по-пъргави от дизела,а разходите са пренебрежимо по-високи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото ми е известно (поправете ме ако греша) 1.8Т е MPI а не TFSI...

 

Иначе дали дизел или бензин е въпрос на личен избор. При тая минимална разлика в цената аз не бих се замислил за дизела. Werz е в другия лагер. Въпрос на вкус :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.