Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

електрически стъкла на 120 - how to ...


tyny

Recommended Posts

от нялолко дни шкодата ми е с електрически стъкла от пред . използвах машинки от фиат типо- ПОВРЕДЕНИ - къса им се жилото - аз взех моторчето и го сложих на мястото на шкодовата ръчка - ето и снимките ...

http://skodaclub-bg.org/gallery/thumbna ... ?album=209

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я сподели като монтираш моторчетата обръщаш ляв с десен механизъм или има някакъв друг чалъм ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо не обръщаш - за лявата врата използвах лява машинка от шкода и лява от фиат . наложи се да пробия една дупка в вратата до оригиналната за ръчната машинка за да хвана моторчето.

като чистех гаража намерих няколко фиатски машинки със скъсани жила на повдигачите . като взех шублера се оказа че стъпката на телта и диаметъра на жилото е съшия като на шкодата . отрязах двете машинки както се вижда на снимките , разтворих ламаринения водач(на жилото) на фиатската и вкарах вътре шкодовия . после имаше 4 капки с телоподаващото и монтиране в колата . най голям проблем ми беше окабеляването и намирането на подходящо място за бутоните за управление - зад скоростния лост и пред ръчната спирачка . вече 2 седмици работи лявото стъкло (първо него направих) и една дясното .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.