Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Шкодата от Божурище" се продава


FAV135

Recommended Posts

Гледам, че сте се заиграли с "табуретката" :)), който се сеща вица от "серията детски"

Разчуло се, че в ротата е.ат табуретка. Фелдфебелът ги строил,

- Ти е.а ли?

- Е.ах

- Ти е.а ли?

- Е.ах

.....

- Ти е.а ли?

- НЕ

 

Ето един воин за пример! Как се казваш?

- Редник Табуретка

 

 

Та не искам да ви развалям хатъра :)) да се бъзикате с "бедния люзър-илюзър", обаче да кажа, че досега бях при моя съсед и колицата се продава, та с 2 думи за какво иде реч -

 

105-ца със 5 скорости - колкото и да е странно - така си е оригинално произведена! - двигателят е от Форд - пълна инжекция /това е втори двигател - първият е изпушил по време на състезанията, за разлика от скоростите диф. и т.н. които са си Шкода и са си по местата!/. Ама то няма смисъл да описвам, който се интересува от гледна точка на "бегачка" - 100% е гледал клиповете. А за оригиналния и двигател като 105-ца - не съм сигурен, - но може и да се мотае някъде по гаража там. Сега си я е направил човека пак с турбо и т.н., но ме помоли да пусна темата.

 

За връзка -

0899 755883

Мартин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега пари се пишат и има ли документи нещо друго описание се пише и аз се интересувам ама от клиповете не знам дали е изгнила и има ли номера с кои полуоски е и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега - виж сега - ако се интересуваш, има телефон и там ти отговарят, не я продавам аз за да ти кажа, така де.

Считам, че тази кола е интересна за форума и затова казвам, че е в продажба. Затова и темата е тук а не в "Продавам". Съжалявам, ако се прецени че е спам мойто - ами да се трие..

 

P.S. Между другото и моя Форман се продава на части след като ме размаза една леля - и там ще има тема в "Продавам" и на когото му трябва нещо ще си вземе, но още не съм я прежалил колата - горката :((. Абе лоша работа.. Утре ще пиша.

 

P.P.S Извинявам се ако съм по-рязък в момента, разберете ме.. без кола съм в момента заради мозъка на една патица, която ми унищожи шкодата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

malkia, абе извинявай, май добре ти се отядох :)) явно толкова късно няма друг да тъпее пред екрана - та...

обещавам да взема да я наснимам и да пусна снимки на 105-цата..за ръжди и т.н. - но човека сигурно ще иска да я продаде за състезания на Божурище не за ежедневна кола.. - тя според мене не може да се кара по улиците - никога не си сигурен дали ще можеш да завиеш :))))) даже и да сложиш 2 бордюра отпред. Голем дзвер ;)) Чувал съм го в квартала. как "работи на празен ход" хаха :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега даваи снимаи и пари научи че малко немам тел сега а имам интерес интересуват не пари документи и тн (което писах по горе ) благодаря ти и не сам се засегнал от предишния ти пост споки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малък , със сигурност тва джавотно през Технотест няма да го минеш т.е. наистина до шосето няма да стигне , но за сметка на тва ще съм първия дет ще дойде да те гледа на Божурище ;)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по вероятно на военна рампа ( за божура немам книшка още) а и в тоя вид нема да се пуска но си е начален старт някакав (зависи от парите)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.