Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

инфо за СД с навигация ??


corropt

Recommended Posts

въпроса ми е следния какво точно представлява въпросното СД.

 

случая е следния: на едно ауди А4 новичко 05г има я екстрата навигация, но на тоя етап е работила само във франция от където е внос колата.

 

В официалния представител на ауди казват че за да работи в БГ се продава диск с навигация, но е над 800лв. Самата система има опция да работи и с карта като на фото апарат СДММЦ май се води.

 

въпрос:

какво точно съдържа диска, карта на БГ ли ???

има ли някой или има ли начин да я намерим тая навигация за по малко пари??

предполагам на ОКти е същата навигация или поне подобна

 

пп.непиша в раздела за окти, че има хора който не го гледат редовно а са в час с подобен род устройства.а и за купувам не е ,че искам и малко инфо ако някой има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип CD-то всъщност е DVD, особенно ако е за регион, а не за отделна държава. Кофтито е, че е специален софт. съответно за специална програма, която да го разчете. Разни пичове се опитваха да осъществят идеята за безплатна серийна навигация в автомобила, но нещо така и не стана работата. Явно се оказа трудна схема (преди няколко месеца беше това, така че - може да са успяли вече да хакнат файловете). Друг е въпроса, заслужава ли си навигацията за БГ? Правят се карти, има развитие, но сме далеч и то бая... Единственни, Нисан предлагаха преди 3 месеца карта за БГ, която беше наистна дорба! Но пък тяхната е съвсем специфична. ВАГ мисля ползват карти на теле-атлас, но с някаква доработка/защита и съответно навигацията в колата е с различен четец... Колкото до картата за памет - мое да пробаш - копни някоя и пробвай... Но не мисля, че ще стане с обикновенна карта - требе да си е точно за там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси мерси на единственият се отзовал

 

правя си изводите че тия навигации не са мн популярни а и като четах мнения освен софия другите градове не са добре въведени в диска.

 

ще му се обадя на оня тип от линка който ми прати и да видим какво ще ми каже.

мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Независимо от това, което ще ти каже, те съветвам първо да направиш един тест ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.