Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Вишу" ама друг път - трима за една шестица


Dereal

Recommended Posts

Не знам кой колко следи биг брадър, но тези трите не може да не сте ги засичали във вестник, списание или телевизия. Все пак приемните изпити не са за всеки http://www.dnes.bg/article.php?id=39780 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кухи руси пачи!!! тва една 3ка да не може да изкараш на изпита трябва мозъка да ти е като грахово зърно.....ама като е подут

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това могат ...това са изкарали. Къв е проблема? Поне самочувствие не и липсва на тея лигави " руси пачи" ,както е писал колегата.И дайте малко с по добри епитети,че току виж и те се ояздили в неко шкода и тогава тешко ни ако ни набарат форума и видят кво сме писали. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: А и са три ЛАМИ. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И дайте малко с по добри епитети,че току виж и те се ояздили в неко шкода и тогава тешко ни ако ни набарат форума и видят кво сме писали. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: А и са три ЛАМИ. :mrgreen:

 

Човеко, имам да те черпя вече цяла каса бира! Пак се спуках от смях! А наздраве по тоя случай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Човеко, имам да те черпя вече цяла каса бира! Пак се спуках от смях! А наздраве по тоя случай!

 

Напротив!!!! Аз имам много да те черпя...ама това е друга тема и бири. Не съм забравил аз. :mrgreen: Засега мога да ти кажа само едно голямо благодаря !!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие сЮвсем на алкохолизъм го обърнахте ве! Тоя ша черпи, ония ша черпи... Бати, а ние ко ша праим ва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ша моем ли да си вземем и за в къщи smile092

 

Може...но без амбалаж не даваме :mrgreen: И по този повод искам да споделя с вас ,че се мъча с една изветрела двулитрова "ариана" и умирам от яд...но на инат няма да отида до магазина да си взема друга.Че и мезе нямам :evil: Такива ми ти проблеми :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.