Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Двигател от 120 на Фаворит?


anarchymisc

Recommended Posts

Здравейте!

Въпросът ми е малко глупав, ама к'во да се прави - не разбирам много. Карам Фаворит '92 и се интересувам дали двигателят й е съвместим с този на 120, ако реша да сложа от 120 това ще стане ли без преправяния. Известно ми е, че хората са склонни да направят обратното, но има някаква вероятност да се сдобия с разпилен мотор за 120 на 0 километра, правен за състезателен отбор на плевенския завод "Вапцаров". Ако е възможно да стане почти без преправяния какви са минусите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най – големият минус е ресурса на подобен „разпилен” мотор. Често ги правят така, че да може да изкара само едно състезание (предполагам за това е правен), след което се сваля и му се прави пълна ревизия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по добре го вземи тоя мотор и ако е нарпавен за състезания го продай на някой колега дето си кара веднъж в месеца колата и ще се изкефи повече на тоя двигател. На теб за какво ти е ?? да си ходиш на работа ли ??? според мен няма смисъл от подобно нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.