Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

пак ли се заяждам?


mitsu

Recommended Posts

а бе пич...gogoУГОДЕН...))))..понеже се видя че тука някои могат да са извьн правилата(сега ще проверя дали и аз сьм от тях)....Хуя бил зачертан....)))дрьн-дрьн...ако ти ме видиш че аз еба жена ти и на ХУЯ ми ума презерватив...сигурно ще се кефиш..щото не сьм я ебал в действителност , понеже ще си мислиш че всьщност презерватива е бил само в нея и тя си го е мушнала с превантивна мярка заради прекомерното разпространение на венерически болести а някой по телевизията ти е казал че точно този презерватив е репелент кьм точно този вид зарази..и ще се кефиш..пьк може и да ме поканиш за абонамент...(((басси..какво като има червена линия....мисля че вече го писах преди...с или без линия....ама....какво да ти обяснявам.....сещай се...с или без презерватив....едно и сьщо е...поне от гледна точка на гледащия...)))

 

А прочети Митсу (този път няма да кажа колега защото не го заслужаваш ни най-малко ) какво си написал и размисли внимателно. Абе човек!!!!! Отде се збра толко простотия в теб бе???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 86
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mitsu

    17

  • PRR

    15

  • Владо©

    8

  • biser.or

    8

Най-активни дни

Най-много писали в темата

а бе пич...gogoУГОДЕН...))))..понеже се видя че тука някои могат да са извьн правилата(сега ще проверя дали и аз сьм от тях)....Хуя бил зачертан....)))дрьн-дрьн...ако ти ме видиш че аз еба жена ти и на ХУЯ ми ума презерватив...сигурно ще се кефиш..щото не сьм я ебал в действителност , понеже ще си мислиш че всьщност презерватива е бил само в нея и тя си го е мушнала с превантивна мярка заради прекомерното разпространение на венерически болести а някой по телевизията ти е казал че точно този презерватив е репелент кьм точно този вид зарази..и ще се кефиш..пьк може и да ме поканиш за абонамент...(((басси..какво като има червена линия....мисля че вече го писах преди...с или без линия....ама....какво да ти обяснявам.....сещай се...с или без презерватив....едно и сьщо е...поне от гледна точка на гледащия...)))

 

Е така не съм се смял :) Възприемането на нормалните хора е едно (особенно като говорим за нещо в забранителен знак - все едно забрана за изпреварване), а пишока ти, макар и в капут, у жената на некой друг си е ебане ;) Аз така си мисля де... Някак си, според мен, не е нормално сравнение, но здраве да има и да се пазим от венерическите болести! Я са ми кажи, малолетните, в света, в който ти живееш, дали не са лопнали по некоя кратуна или дори по-интересни неща са преживели, още преди да влязат във форума и да се посмеят над задраскания хуй, или ти живееш в съседство с онзи дядо с бялата брада и сина му дет е разпнат...

А иначе си "gogoУГОДЕН" и гогата нема да ти брише мненията...макар да намеси мацката му...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха..когато става вьпрос за своето боли...нали?...ей така ме заболя и мене като видях че някой нарушава правилата безнаказано...че...даже след това се кефи и му е драго другите да го поощряват за големина , сочност и пр....накрая онази тема изби на бьзик и смях...а кажи сега според тебе защо...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха..когато става вьпрос за своето боли...нали?...ей така ме заболя и мене като видях че някой нарушава правилата безнаказано...че...даже след това се кефи и му е драго другите да го поощряват за големина , сочност и пр....накрая онази тема изби на бьзик и смях...а кажи сега според тебе защо...?

 

 

Кое те е заболяло, бе смешко?!? Ти с какво си допринесъл за тоя форум,за да те боли като гледаш как "се нарушават правилата"? От 2 дни насам не спираш да СЕРЕШ тук, това единтствения ти принос :!: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега biser.or , тя простотията ходи по хората , а не по гората и по тоз повод публично обещавам , че спирам да чета тез недомислени простотий и още по - малко да отговарям !!! Рак ме хваща като си помисля , че такова чудо може да се качи в Шкода :evil: :smt034 :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха..когато става вьпрос за своето боли...нали?...ей така ме заболя и мене като видях че някой нарушава правилата безнаказано...че...даже след това се кефи и му е драго другите да го поощряват за големина , сочност и пр....накрая онази тема изби на бьзик и смях...а кажи сега според тебе защо...?

 

Нищо, че не ме питаш мен, но аз да си кажа, докато онея от кръга не са ми затрили мнението. Така се получи, щот сме тъпи копелата, невиждащи по-далеч от носа си и виреещи в комунизма или поне се опитваме да го съживим! Колим-бесим-еб*м до квото се докопаме! Не пускаме иноземци и новаци и не сме отворени към градивна критика! Спамим си сами и псуваме като откачени, за да излеем злобата дето ни е наследственна черта в Бг! напиваме се и после нямаме спомени, а се оказва, че големи золуми сме правили...Ай че ми омръзна да пиша що така се получи - май проблема е в нас, че обръщаме толкова ммного внимание на НЕ-градивни критики ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори за..дубьла...о.к...няма да е с презерватив...споко..просто ще си сложа една червена черта на Хуя иии...той ще си помисли че това всьщност...не е Хуй....нали това трябваше да си мисля...когато виждам знака...и да прочета по-долу за да се сетя...ами и аз ще си сложа една табелка на ташаците.."На горния етаж няма хуй , и не си мисли че ти изневеряват"..пьк той нека да вярва....(((((щом трябва да се чете отдолу...(((няма проблеми..а колкото до света...в който живея...аз не коментирам твоя..(а бих могьл)..не коментирай моя...живей си ..прави си кефа...а ако видиш хуй с червена черта и табелка на ташаците...можеш да четеш и ..знай че не е ебане...))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо, че не ме питаш мен, но аз да си кажа, докато онея от кръга не са ми затрили мнението.

 

Споко ве! Нали ви писах вече! Няма цензура в тая тема. Ша са попсуем па ша я затрием :mrgreen:

 

The Best Forman,

не се впрягай бе човек! Няма сми. Темата си е спам от дето и да я погледнеш. Но не я трия/заключвам щото жегите явно се отразяват крайно зле на доста хора във форума и е нужно място дето да си отпуснат нервите. Лично на мен ми действа добре :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Пич,

ти си като Клинтън! И той като тебе твърдеше че свирката не е секс. Пък и в съда го доказа. Ма ти го биеш. Както си тръгнал ще го докараш че туй в онуй не е ебане :mrgreen:

АйдИ със здравИ :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mitsu, ако искаш и паче перо си бодни отзад, ама по-надълбочко, че да ти масажира простата, хем ще ти е по-хубаво ;) . Все си ми през...картинката в подписа на Хашек :mrgreen: . Баси, толкоз много простотия на едно място не мислех, че съществува...остани си със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде сполай ви...дишайте и....да знаете...Хуя не е Хуй,този който определя правилата всьщност нищо не е определил,този който е нарушил закона всьщност нищо не е нарушил,според него де...и......пфу......плувайте си вьв собственните води...и...ако някои реши да влезе вьв вашия аквариум....все така се опитвайте да му Ебете майката...но не забравяите че има морета,океани...всьщност...от де да знаете...оставям ви на мира...факта че "разбуних духовете",факта че ви намерих недостатьци, факта че нямате намерение да виждате по-далеч от носа си,факта чеХуя се промени...малко поне в подписа си...,факта...всьщност няма значение...сполай ви....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Що до вчера нямаше такива данданий и изведнъж ни фана жегата ... иии ба и спамърската работа :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Малийй...... Не знаех че сме перфектния форум ве! Сега вече знам една истина в повече....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неее...PRR...вие сте като Клинтьн..твьрдите че Хуя не е Хуй...аз твьрдя обратното...а...между другото......не мислиш ли че сайта стана по-интересен от както се появих?...я отчети посещаемостта?..и отговорите...значи и тази ми цел е постигната...)))ама на хората с елементарно мислене...))))те си мислят че Слави Трифонов е кьорав и Азис е гей...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:? Малиии май пяна ти излезе на устата от злоба...или тези многоточия си ги наплескал, за да подчертаят драматичните моменти в онова нещо, дето трябва да нарека "пост" :mrgreen: .

 

П.П. Ако за теб "оспамен" значи "интересен", евала! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а...между другото......не мислиш ли че сайта стана по-интересен от както се появих?...я отчети посещаемостта?..и отговорите...значи и тази ми цел е постигната...

 

Ще те разочаровам - форума в момента е доста неактивен. Има две теми които го държат жив. Иначе февруари-март (примерно) активността беше в пъти по-висока, а тона светлинни години напред по-добър. За последното не си виновен само ти де.

 

PS: Не знам как го разбираш ти, според мен проблема, идва от това че дойде в един форум и се вживя като "форумооправник" без преди това да си навлязъл във форума. Не познаваш хората, не познаваш навиците и правилата (основно неписаните!) които се спазват. И реши да наложиш своите. Това води до естествената негативна реакция на хората. Никой не обича "новобранец" да му променя правилата които са били градени месеци и години преди това. Както и вече пишещите не искат да променят поведението си само заради един нов човек без да се знае дали той/тя ще се задържи във форума или не. Надявам се да си разбрал гледната ми точка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде сполай ви...дишайте и....да знаете...Хуя не е Хуй,този който определя правилата всьщност нищо не е определил,този който е нарушил закона всьщност нищо не е нарушил,според него де...и......пфу......плувайте си вьв собственните води...и...ако някои реши да влезе вьв вашия аквариум....все така се опитвайте да му Ебете майката...но не забравяите че има морета,океани...всьщност...от де да знаете...оставям ви на мира...факта че "разбуних духовете",факта че ви намерих недостатьци, факта че нямате намерение да виждате по-далеч от носа си,факта чеХуя се промени...малко поне в подписа си...,факта...всьщност няма значение...сполай ви....

 

Освен критики от теб, нищо друго не прочел и макар в първия ми пост към теб да споменах, че ще се радваме да ползваме нещо, което ти имаш/знаеш ако имаш желнието да го предоставиш, ти скокна и викна - как ше ви давам бе - кви сте вие? Когато се критикува нещо, според мен е нормално освен слабите страни да се посочи и начин за оправянето им и дори конкретни неща! Ти каза, че няма кво да те молим (макар да не съм молил, а да съм изказал мнение просто). Колкото до света в който живееш - не исках да те обидя или да го коментирам, а да се осведомя само за реалноста, щот си помислих, че там, където си ти, всичко е стерилизирано и дори новородените са грешници, защото са си поели дъх! Явно аз живея в некво шашаво време и паралена реалност ни събира в това място, където пишем ;)

Що имаш 2 ник-а? Хората с 2 лица са лицемери...до колкто знам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....не мислиш ли че сайта стана по-интересен от както се появих?...я отчети посещаемостта?...

Колегите както и аз не се сдържаме от арогантното ти и просташко поведение изразено в постовете ти. Аз не мисля че сайта е станал по интересен с твоите заядливи теми и постове,а с това че колегите наистина имат чувство за хумор. А ти какво постигна с всичко това,което съм сигурен че правиш умишлено? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

biser.or-ЧО...я се виж какво си написал...)))...

 

"И въпреки хуйската тема раэвихрила се от сутринта, от мое име благодаря на колегата MITSU за това,че допринесе за силната активност на доста потребители във форума . Толкова голяма посещаемост за такова кратко време още не съм виждал. Явно темата си я биваше."

 

 

басси...(((преди или сега льжеш..щото ако е така...фурнаджийската лопата е налице...)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR...от кьде човек може да разбере правилата..особенно нов...за неписаните...ясно...след време ще ги научи...но...с влизането чете..писаните...а писаните вече се разбра че.."са писани щото е трябвало нещо там да се напише"...((((и никой не ги спазва...(((що да спазваме и другите?...променете си мнението за другите..новите..и не ги нападайте веднага само защото са изразили мнение различно от вашето..така поне още в самото начало се случи с мен....(((за това бе и моя тон още в самото начало...утре след обяд заминавам за Чехия..)))познай кьде...)))))ще се вьрна в четвьртьк...така че ако някой дьржи все още да ми каже..ще сьм на разположение в петьк..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го обясня така: Отиваш на купон. Влизаш и сядаш да послушаш каква музика се слуша и какви разговори се водят. След това се включваш там където смяташ че си компетентен и предлагаш да се смени музиката чак след като видиш че хората не я харесват.

За съжаление това което ти направи в този форум беше да влезеш и да смениш музиката без да си се ориентирал каква точно е аудиторията. Мисля че ще ме разбереш.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.