Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Откраднаха ми лайсната !


driver

Recommended Posts

Не мога да повярвам на очите си, липсва лайсната от тавана на "Yellow submorine" - старата ми Шкодичка. Не бях изпитвал това чувство откакто ,още като нова, ми бяха дигнали халогенния фар.

Не мога да повярвам.Направо съм в" шах с пешката".

Много ми е интересно, що за екземпляр е тоя "герой "и за какво му е тази лайсна. Явно не е от Пловдивската група, или е кандидат. :roll:

Можех да му дам ,имам лайсни ,сигурно е доста закъсал.

Проблемът му е ,че си я познавам и рано или късно ще го засека,

ако сам не цъфне на някоя среща. :mrgreen:

Както и да е, ако е за делото ,донякъде го разбирам ама е гадно

да гепиш нещо наготово. Затова е форума ,питай, има нови, има втора употреба ,що трябва да крадеш . Лично на мен ,такава лайсна, взета наготово ,не ми носи удовлетворение.

Може би ,по вероятно е, някой със скоро боядисана Шкода ,дето я готви за продаване да и е хвърлил око. Сега като се замисля, сигурно е така. Ще си имам едно наум и дано го засека тоя "търговец".

Хайде със здраве и да знаете ,че колите ни стават все по ценни ! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, наистина съжелявам за случката. Но не е редно да обвиняваш веднага колегите във форума. Не мога със 100% сигурност да кажа, че не е някой от форума, но искрено се надявам да не е така. Пък и след този пост който си пуснал дори да е бил човек от форума шанса да го хванеш намаля значително....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбирайте погрешно, не обвинявам никого от форума ,а казвам :"кандидат " т.е . някой който евентуално тепърва мисли да се включи...

Не мога и да допусна за някой от форума, още повече колегите от Пловдив познават колата .

Моля да ме извините ,ако оставате с такова впечатление, не съм допускал такова предположение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.